Problem z usunieciem pliku z przenośnego dysku HDD

Witam

Posiadam przenośny dysk twardy podłączany przez usb high speed. Mam z nim mały problem, otóż kiedy wgrywam plik to dzieje się to bardzo szybko, za szybko ponieważ kiedy odłączy się go zaraz po wgraniu to plik jest niedokończony bądz nie da się go potem usunąć. Raz mi się tak zdarzyło że nie moge teraz usunąć pliku i prosze Was o porade jak się tego teraz pozbyć. To jest mały plik jpeg. i kiedy próbuje usunąć, wyciąć bądz przenieść to wyskakuje error. I jeszcze pytanie czy to normalne że tak się dzieje?

Ewentualnie jaki byście mi polecili nowy dyks przenośny, jaki jest najlepszy od 80gb, cena nie gra roli.

Usuń ten plik Unlockerem

Spróbowałem ale nie zadziałało, jedynie podowiedziało mi to żebym użył ScanDisca i on zadziałał.

sprobuj go sformatowac.

mi sie wydaje ze powinienes podłaczyc dysk do komputera i przy podłaczonym dysku usunac niechciany plik. I pamietaj musisz tez kosz opróznic przy podłaczonym dysku jezeli cos usuniesz [przenosnym] bo tak to nie bedziesz mógł nic wywalic z kosza ;/ a co do tego ze nie został zapisany na dysku to poprostu poczekaj, dysk jest najwolniejsza cześcia komputera wiec daj mu zrobic swoje z 5 minut powinno starczyc, albo odłacz komputer dopiero po wyłaczeniu komputera wtedy powinno byc wszystko dobrze. Pozdrawiam 8)

Hallo Panowie:) Już napisałem że wystarczył zwykły scandisk.

Coś polecicie, czy w dyskach przenośnych panuje bezkrólewie i wszystkie są podobnej jakości?

Nie no aż tyle to czekać nie musze tylko że ja lubie jak wszystko idzie sprawnie (po zatym nie podłączam go na długo raczej tylko na tyle żeby się pliki wgrały i tyle, potem go chowam), jak musze czekać i zastanawiać się czy się zapisało już czy nie (bo przecież wskaźnika już nie ma) to mnie trafia po prostu.