Problem z usunięciem pliku


(Monty150) #1

Witam

Mam taki problem, kiedyś zainstalowałem pewną grę (oryginalną), usunąłem ją, w folderze, w którym trzymam gry został tylko jeden plik pochodzący z tej gry. Niestety nie da się go usunąć, dziwne to tym bardziej, że gra została usunięta już dawno. Biorę prawy przycisk myszy, usuń i oto co się pojawia - http://img54.imageshack.us/img54/9950/fhgbv5.jpg

Nie mogę go także otworzyć, jeśli chcę to zrobić pojawia się to - http://img132.imageshack.us/img132/9075/rhrthrx8.jpg Mam wrażenie, że wiąże się to z brakiem dostępu. Zaznaczam, że ja jestem administratorem swojego kompa, nikt w nim nie grzebie. Sprawdzałem też w rejestrach, próbowałem usuwać w trybie awaryjnym, nic nie dało. Po próbie ponownego zainstalowania tej gry pojawił się błąd związany właśnie z tym plikiem, przez co instalacja nie została zakończona, a gra się nie zainstalowała. Bardzo proszę o pomoc. Dzięki z góry :slight_smile:


(Gutek) #2

Mój komputer >>> Narzędzia >>> Opcje folderów >>> Widok >>> odznacz Użyj prostego udostępniania plików

Następnie prawy klik na folder My old disc structure >>> Właściwości >>> Zabezpieczenia >>> Dodaj >>> wklepujesz dokładną nazwę swojego konta na XP i OK >>> podświetlisz na liście >>> zaznaczyć Full Control >>> być może trzeba jeszcze przejąć na własność patrz niżej.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=10662


(Adarek) #3

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=98008

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … c&start=15


(Monty150) #4

Udało się, dzięki wielkie za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam.