Problem z usunięciem programów z panelu usuń/dodaj programy

mam takie kłopot, otróz miedyś zainstalowałem sobie Nortona Seciurity, na czele z antyspamem, ale nie moge teraz tego usunąć.

Próbowałem już niejedenych sztuczek, ale to nic nie wychodziło.

Być może za waszą poradą coś zdołam to zmienić.

Może jest na to jakis program

Free Image Hosting at http://www.ImageShack.us

Popraw zdjęcie bo nie wiele na nim widać ;]

Spróbuj odinstalować tym programem.

Pobierz CCleaner http://www.ccleaner.com/download/, ktory powinien

rozwiazac Twoje problemy

HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products

Poszukaj w tych dwóch kluczach, ale to tylko usuwa wpis z Dodaj/usuń , a nie pozostałości po programie. Zdjęcie nie dziala, więc nie wiem o jaki wpis chodzi. Potem pr. jv 16 power tools zakładka “znajdź w rejestrze” tam wpisz nazwę programu i powinno wyszukać klucze związane z programem. Przed usuwaniem czegoś z rejestru zrób kopię usuwanych plików (program sam o to zapyta).

Piotr P. dareks8 po co głowić się nad sposobami któe wdg. mnie i tak niewiele dadzą.

Usunięcie wpisu z rejestru usunie tylko wpis z dodaj/usuń a program jak był tak będzie.

Usuwanie przez ccleaner: przecież to korzysta z normalnych wpisów (tak jak jest w dodaj/usuń) a czyszczenie rejestru nie wiele tu da.

Symantec wiedział że są problemy z odinstalowaniem jego produktów i dlatego wydał specjalny program o nazwie Norton Removal Tool (SymNRT) 1.20.4

ok. zobaczymy co powie andrzejno1964 , czy mu się udało?

Ten mój sposób to raczej pożyteczny gdy program został nieprawidłowo odinstalowany i nie mozna go normalnie usunąć a syf zostaje. Ale jak było w tym przpadku?-niewiadomo.

wyszło, ok dzięki serdeczne, a już myślałem, że już z tego nic nie wyjdzie, ale pozdrawiam, i jeszcze raz dziękuję

Jesli zrobi to bezmyslnie to owszem bedzie tak jak piszesz, a jesli odczyta z rejestru (podanego klucza) wartosci “UninstallString” lub “QuietUninstallString”,

jest tam podana komenda do odinstalowania tego programu - pozostaje

odczytac zawartosc w danych

np. : " RunDll setupx.dll, InstallHinfSection DefaultUninstall2 Detroit.inf" i wpisac to w okienko uruchom

dzięki to przydatna informacja.

z tego co wywnioskowałem, to źle odinstalowaem program, to był błąd w tym, ale już zostało rozwiązane