Problem z usunięciem programu z menu start

Po ręcznym usunięciu programu uTorrent, został mi w menu start skrót do niego. Prawoklik nie ma opcji usunięcia. Próbowałem już wchodzić do folderów na dysku C gdzie są składowane skróty do programów w menu start, ale uTorrent tam nie widnieje. Live chat na stronie Microsoft nie potrafił mi pomóc.

Macie jakieś propozycje?

Po ręcznym usunięciu programu uTorrent usuwa się także pozostałości ukryte chronione i ukryte w systemie. Odpowiednio odznacza się w opjcach folderów ukrywanie chronionych i zaznacza pokazywanie ukrytych plików i folderów.

Potem pobiera się regseeker, może być portable. Ustawia polski. W opcji wyszukaj w rejestrze wpisuje się uTorrent i zaznacza wyszukiwanie plików. Klika się w szukaj i po wyszukaniu korzysta się z opcji na dole - zaznacz wszystko, potem akcja - usuń zaznaczone. Program zrobi backup i usunie.

Następnie znowu trzeba kliknąć w opcję wyszukaj w rejestrze i odznaczyć wyszukiwanie plików. Klika się w wyszukaj i program znajdzie wszystkie pozostałości w rejestrze. Regseeker zrobi backup i to by było tyle.

Zawsze lepszy taki program, co znajdzie i usunie, zrobi backup, żeby nie grzebać w rejestrze.

Regseeker jest już także dla windows 10 http://www.dobreprogramy.pl/RegSeeker,Program,Windows,12055.html

Wybierz wersję.

Pokazywanie ukrytych folderów i plików systemowych miałem włączone. W programie usunąłem wszystko z uTorrent. Program nadal wisi w menu start.