Problem z usunięciem sterownika StarForce


(Bondzio4) #1

Siema

Tak więc mam problem ze sterownikiem StarForce mam windows xp przez niego nie mogę zagrać w grę :evil: jeżeli był by ktoś miły i powiedział jak go odinstalować z komputera to będę wdzięczny :wink:


(Łukash) #2

Konkretnie jaki problem i z jaką grą ?

Tu: http://onlinesecurity-on.com/downloads/sfcdrvrem.zip masz narzędzie które należy odpalić aby usunąć sterownik.


(Bondzio4) #3

chodzi o gre WarFace kiedy używam ten problem wywala mi taki błąd http://scr.hu/15q2/kfwwv tu masz wszystko co i jak !/’>http://warfaceforum.net/bugs-feedback/p … lp-me- !! ale tak po krótku sytuacja jest taka że kazali mi najpierw zrobić reinstall gry nie wiedziałem że mam taki folder ukryty ale dobra po kilku postach znalazłem go reinstalowałem gre i nadal wywala mi ten błąd http://scr.hu/15q2/ms6e1 tam piszę że mam wyłączyć wszystkie programy ale ja mam je wyłączone ;/ pomagało mi 2 moderatorów i jeden z nich kazał mi usunąć ten właśnie sterownik raczej to pomoże bo sami tak na prawdę nie wiedzą co zrobić i jeżeli mi to pomoże to do nich napiszę i oni wtedy będą mogli pomóc innym taka sytuacja :expressionless:


(rgabrysiak) #4

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.


(Łukash) #5

Starforce raczej nie ma tu nic do rzeczy.

Treść komunikatu wskazuje chyba jasno na problem…Jakaś działająca aplikacja (av/zapora lub jeszcze coś innego) utrudnia życie Warfaceowi. Zrób czysty rozruch i spróbuj odpalić grę : http://support.microsoft.com/kb/310353/pl

Daj znać co i jak.


(Bondzio4) #6

ej ta metoda 1 nie jest wgl opisana jestem przecież na adminie który się nazywa JA u mnie :smiley: i co dalej nic nie piszę Metoda 1. Użycie Pomocy z przewodnikiem i praktycznie niczego nie ma czyli muszę użyć tej 2 metody dla użytkowników zaawansowanych a nie mógł by ktoś mi tu to opisać co i jak :o


(Łukash) #7

Nie zaczyna się zdania od “ej”…


(Łukash) #8

Ciebie interesuje pierwsza część powyższej instrukcji, oddzieliłem ją, dolna część dotyczy powrotu do stanu normalnego.


(Bondzio4) #9

mam problem z tym Kliknij, aby zaznaczyć pole wyboru Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft. bo ja tam mam wszystko zaznaczone :smiley: to co mogę ten punkt pominąć

Dodane 31.08.2013 (So) 18:44

aaa dobra już nic pomyłka xd


(Łukash) #10

Nie możesz , zaznaczasz Ukryj wszystkie od Microsoft > Wyłącz wszystko > OK.


(Bondzio4) #11

dobra zrobiłem i uruchomiłem od nowa kompa i sprawdzę czy działa gra 8)


(Łukash) #12

Sprawdź i daj znać , i od razu wygeneruj raport w Autoruns > pobierz Autoruns > wypakuj > uruchom > poczekaj na koniec skanu > następnie kliknij w File > zapisz jako > zapisz plik Autoruns.arn na pulpit > spakuj i wstaw http://www.zippyshare.com/ > daj linka.


(Bondzio4) #13

stary szacun moderatorzy gry nie umieli tego naprawić a ty to zrobiłeś :o =D> =D> =D> =D> =D>

http://scr.hu/15q2/k9mj1 tak wgl lepiej mi komp działa :smiley: czyli co będę mógł tego używać cały czas :?: dobra zrobię ci tą liste ale poco xd


(Łukash) #14

:smiley:

Raport potrzebny aby zlokalizować źródło problemu + zrobić co się da aby było lepiej :wink:


(Bondzio4) #15

masz tu jak się czegoś dowiesz napisz to wtedy do nich napiszę jak zrobić to szybciej proszę http://www75.zippyshare.com/v/71085684/file.html a mogę w tym stanie zostać ???


(Łukash) #16

Spakowałeś mi exe nie raport… :smiley:

Uruchom autoruns.exe > poczekaj na koniec skanu > następnie kliknij w File > zapisz jako > zapisz plik Autoruns.arn…itd.

W tym stanie nie funkcjonują zabezpieczenia typy antywirus.


(Bondzio4) #17

to :smiley: ??

http://www34.zippyshare.com/v/52366950/file.html


(Łukash) #18

Tak o to chodziło…ale śmieci to Ty tam masz co niemiara…nie wiadomo w co ręce włożyć…

  1. Zrób logi OTL: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

i załóż wątek w dziale bezpieczeństwo nazwij go np : zasyfiony toolbarami system , dołącz obowiązkowe logi, następnie jak tam zostanie system oczyszczony, daj tu odpowiedź z nowym raportem Autoruns.

Tymczasem pamiętaj że Twój antywirus nie funkcjonuje więc nic nie pobieraj, nic nie instaluj, nie klikaj w podejrzane linki.


(Bondzio4) #19

xd wiem że mam ładne syfy na kompie prawie cały pulpit zawalony dawno formata się nie robiło #-o oke jak oczyszcze system do dam tu :smiley: