Problem z usunięciem sterowników

Witam , mam laptopa Compaq Presario R4000 z procesorem AMD Athlon 64 3200 + do którego nie dawno zainstalowałem sterowniki , ale stwierdziłem że zmienię je na lepsze i usunąłem poprzednie i pobrałem nowsze i chcąc je zainstalować pokazuje mi

beztytuuyw.jpg

Mam program Total Uninstal 5 i w nim usuwałem stare sterowniki ale mimo to system nadal widzi jeszcze jakieś …w menedżerze urządzeń znalazłem procesor i szczegóły jego sterowników i pokazuje coś takiego ‘‘ACPI\AUTHENTICAMD_-_X86_FAMILY_15_MODEL_15_0’’.

Jak mam usunąć ten sterownik posiadając taką informacje ? , proszę o pomoc :frowning:

Spróbuj je usunąć programem Driver Cleaner. Najlepiej również przeskanuj komputer programem po różnych pozostałościach aplikacji CCleaner.

SPRAWDŻ TYM Wise Registry Cleaner - narzędzie które zoptymalizuje rejestr w systemie Windows. Przy pierwszym uruchomieniu program tworzy punkt przywracania systemu, dzięki czemu możemy wrócić do pierwotnego stanu rejestru w każdej chwili. Aplikacja po zakończeniu skanowania wyświetla które wpisy, błędy czy niepotrzebne klucze można usunąć, aby przyspieszyć działanie systemu. Polski język wybieramy podczas pierwszego uruchomienia programu.

Driver Cleaner to program bardziej dla kart graficznych , nigdzie w opcjach nie mogłem nic znaleźć na temat procesorów …

Wise Registry Cleaner również nie pomógł

Ccleaner używałem go już na początku i oczywiście też nie pomógł …

Macie jeszcze jakieś propozycje ? .Bo zauważyłem jeszcze że bez tamtych sterowników procesor działa ewidentnie gorzej np. gra w którą sobie czasem gram teraz ma o połowę mniej FPS’ów co mnie irytuje i już przycina grę i psuje zabawę …

A wolałbym uniknąć formata zwłaszcza że nie dawno go robiłem …

zobacz jeszcze tym jv16 PowerTools 2010 tu masz opcje czyszczenia rejestru i usowania programów,zreszta sam sprawdż :slight_smile:

Niestety , też nic nie dał :frowning:

może zobacz tym jv16 PowerTools 2010 ,ale w trybie awaryjnym czyli uruchamiasz kompa f8 i pyta uruchom system tam sa rózne obcje jak pamietam w xp(bo ty masz xp) i wybierasz uruchom w trybie awaryjnym i wtedy zobacz czy go usunie tym jv16