Problem z usunięciem sterowników

(Alien63) #1

Witam , mam laptopa Compaq Presario R4000 z procesorem AMD Athlon 64 3200 + do którego nie dawno zainstalowałem sterowniki , ale stwierdziłem że zmienię je na lepsze i usunąłem poprzednie i pobrałem nowsze i chcąc je zainstalować pokazuje mi

beztytuuyw.jpg

Mam program Total Uninstal 5 i w nim usuwałem stare sterowniki ale mimo to system nadal widzi jeszcze jakieś ...w menedżerze urządzeń znalazłem procesor i szczegóły jego sterowników i pokazuje coś takiego ''ACPI\AUTHENTICAMD_-_X86_FAMILY_15_MODEL_15_0''.

Jak mam usunąć ten sterownik posiadając taką informacje ? , proszę o pomoc :frowning:

(szymon189) #2

Spróbuj je usunąć programem Driver Cleaner. Najlepiej również przeskanuj komputer programem po różnych pozostałościach aplikacji CCleaner.

(system) #3

SPRAWDŻ TYM Wise Registry Cleaner - narzędzie które zoptymalizuje rejestr w systemie Windows. Przy pierwszym uruchomieniu program tworzy punkt przywracania systemu, dzięki czemu możemy wrócić do pierwotnego stanu rejestru w każdej chwili. Aplikacja po zakończeniu skanowania wyświetla które wpisy, błędy czy niepotrzebne klucze można usunąć, aby przyspieszyć działanie systemu. Polski język wybieramy podczas pierwszego uruchomienia programu.

(Alien63) #4

Driver Cleaner to program bardziej dla kart graficznych , nigdzie w opcjach nie mogłem nic znaleźć na temat procesorów ...

Wise Registry Cleaner również nie pomógł

Ccleaner używałem go już na początku i oczywiście też nie pomógł ...

Macie jeszcze jakieś propozycje ? .Bo zauważyłem jeszcze że bez tamtych sterowników procesor działa ewidentnie gorzej np. gra w którą sobie czasem gram teraz ma o połowę mniej FPS'ów co mnie irytuje i już przycina grę i psuje zabawę ...

A wolałbym uniknąć formata zwłaszcza że nie dawno go robiłem ...

(system) #5

zobacz jeszcze tym jv16 PowerTools 2010 tu masz opcje czyszczenia rejestru i usowania programów,zreszta sam sprawdż :slight_smile:

(Alien63) #6

Niestety , też nic nie dał :frowning:

(system) #7

może zobacz tym jv16 PowerTools 2010 ,ale w trybie awaryjnym czyli uruchamiasz kompa f8 i pyta uruchom system tam sa rózne obcje jak pamietam w xp(bo ty masz xp) i wybierasz uruchom w trybie awaryjnym i wtedy zobacz czy go usunie tym jv16