Problem z usunięciem szkodliwych plików po złapaniu wirusa

Problem do tyczy samoczynnie uruchamiających sie stron internetowych (wiadomo jakich) niestety jakieś świnstwo złapałem :smiley:

Mam nadzieje że tym razem wszystko wygląda OK

A szanowni koledzy z forum szybko odpowiadają na błędy we wstawianiu loga to mam nadzieje że tym razem też będzie szybka odpowiedź 8)

Pozdrawiam

====================================

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika

Pozdrawiam kuz5

chyba do czterech bo to czwarty taki sam temat który założyłeś

ogólnie to nie wiem o co już chodzi, tamte zostały usunięte bo były nieprawidłowe, więc załozyłem nowy już prawidłowy, według mnie trzeci ale czy to ważne??

ale ja wiem czytaj tematy przyklejone http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=66889

Użyj Look2Me-Destroyer.exe i przeleć kompa po tym daj log nr 1 z L2Mfix - sciagnij l2mfix.exe

usunąć usunąłem ale nie wiem jak za bardzo posłużyć sie tym programem aby zrobić loga, zainstalowałem go i nie wiem co dalej

Po zainstalowaniu:

Odpal l2mfix.bat z folderu l2mfix, wybierz opcję nr.1 (Run Find Log), czekaj aż wygeneruje loga i wklej go tuaj.

ok podaje:

Ogólnie problemy już ustąpiły ale dla pewności proszę o sprawdzenie i dzięki za pomoc!! :mrgreen:

macher widziałes moją notke w twoim poście

Usuń je programem Pocket Killbox czyli odpalasz Killboxa zaznacz opcję Delete on Reboot następnie w polu Full Path of File to Delete wklej ścieżke:

C:\WINDOWS\System32** fp4o03h3e.dll**

następnie program będzie pytał o restart (oczywiście zgadzasz sie)

I to samo robisz z :

C:\WINDOWS\System32** kpdno.dll**

C:\WINDOWS\System32** mnctf.dll**

Jeszcze usuń atmtd.dll, ssldr32.dll, irl6l5~1.dll, dcom_14.dll :wink:

irl6l53s1.dll cała nazwa - irl6l5~1.dll :slight_smile:

Ok usunąłem te co mówiliście,wszystko chodzi bez zarzutu… prócz tego, że nie mogę zarządzać pulpitem np. nie mogę wstawić tapetki… a także nie mogę uruchomic zapory sys. WINDOWS. pojawia sie komunikat:

“Z powodu niezidentyfikowanego problemu sys. windows nie moze wyświetlić ustawień zapory sys. windows”

Wcześniej o tym nie pisałem bo chciałem sie pozbyć pierw wszystkich szkodliwych plików i myślałem, że może to wraz z usunięciem się naprawi, kurcze jednak nie :frowning:

Wklejam jeszcze raz loga :

I serdeczne dzięki dla : Gutek2222 i kuz5 :slight_smile:

ps: jeśli któryś z Was jest z Łodzi to ma u mnie piwo :mrgreen:

macher byłeś proszony o coś :evil:

Proszę natychmiast to poprawić :twisted:

Log z l2mfix czysty

Co do tapety:

Wklej w notatniku:

Plik>>>zapisz jako>>>zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki>>>zapisz pod nazwą FIX.REG , odpal

O zaporze poczytaj tutaj

Ok pomogło - wielkie dzięki za pomoc