Problem z usunieciem windows 8

Witam otoz dzisiaj zainstalowalem wersje probna windows 8 I chcialem aby ona byla na drugim dysku wiec ja tam zainstalowalem ale nie moge wrocic do xp poniewaz windows 8 nie podoba mi sie jak mam zrobic jakies przywracanie zeby odzyskac tamten system pomocy (sorki za bledy ale windows 8 nie akceptuje polskiego )

Co za bzdury piszesz, ze Windows 8 nie akceptuje polskiego?. Mieszkam w USA, i używam zarówno pismo w English i po Hiszpańsku jak i po Polsku. W trzech językach się w pracy porozumiewam. Choć w języku polskim robię błędy w ortografii, bo miałam kilka latek, kiedy przyjechałam z rodzicami do USA. Nie rozumiem dlaczego ci się nie podoba Windows 8?. kliknij myszą na ekranie, wejdź do kontrol Panel i dodaj klawiaturę polską. Będziesz miał obok zegarka ustawienia w języku polskim. A kiedy dodasz w opcjach paczkę w języku polskim, cały Windows 8 zrobi ci się po polsku. Ja ci nie pomogę przywrócić choć wiem, jestem wrogiem używania muzealnych sprzętów. Chodziło mi tylko ci wskazać, ze jest możliwość pisania po polsku.

:o #-o

  1. Kliknij myszą na tapetę i otworzy ci się okienko gdzie na dole będzie (Personalize) więc kliknij w to.

2.Otworzy ci się duże okno i u góry kliknij na Control Panel.

3.Otworzy się nowe okno i kliknij na Clock,Language and Regin

4.Wybierz Language, u góry wybierz Add a language i poszukaj Polish.

W jakim języku masz ten Windows 8, odpisz mi bo u mnie jest w USA 3:35AM w nocy, idę na 30 minutowy break-przerwę. Jak wrócę to ci pomogę.

:lol: :lol:

znalazlem ale w opcjach jest tylko angielski ale juz instaluje polski wiec :slight_smile: a I co do tematu to zamykam bo wszystko mam :slight_smile: a po 1 godzinie nawet fajny jest

dobra kolejny problem wszystko po polsku ale nie ma polskich znakow pomoz moj pulpit wyglada tak http://img21.imageshack.us/img21/5571/beztytuuugn.png miejsce gdzie zaznczylem powinno tam byc takie cos do zmieniania znakow ale nie ma

Google nie gryzie, Dodawanie układu klawiatury

Dziękuje ślicznie uratowałeś mi życie :stuck_out_tongue: