Problem z usunieciem wirusow!

no wlasnie zrobilem skan antywirem mks-online i wykrylo mi nastepujace wirusy

  • Adware.Admili

  • Adware.Wincomm.J25.A2

  • Adware.Searchrel.A2

sciezki do nich to:

C:\program files\Adstatus service\AdStatKeep.exe

C:\program files\Adstatus service\AdStatServ.exe

C:\program files\SearchRelevancy\SearchRelevancy.exe

nie moge sie ich pozbyc probowalem stingerem, avastem, ad-aware se personal, avast cleaner i nic! !!

ad-aware se personal po wykryciu zainfekowanych plikow i zaznaczeniu ich do usuniecia zawiesza sie !!

reczne proby usuniecia tez nic nie daly :frowning:

nie ukrywam ze nie mam zbyt duzego doswiadczenia z wirusami do tej pory mialem szczescie :lol: no i z dosem duzego doswiadczenia tez nie mam :? pomozcie??? ps. dzis wychodze z domu wroce dopiero jutro wiec na razie sie nie bede odzywal :slight_smile:

Spróbuj usunąć je ręcznie w trybie awaryjnym.

a czy zakupiłeś z numeru 3 Komputer Świata mks_vir 2005 (wersja trial do końca kwietnia) ? bo nie zawsze ten skaner on-line mks_vir chce usunać te pliki. jeśli nie kupiłeś tego numeru to barzo zapraszam. zawiera on monitor rejestru, maila i całego systemu również

lub w Dosie :wink:

I jeśli posidasz system windows XP to nie zapomnij przed całą operacją wyłaczyć przywracania systemu

Miałem tego samego vira. Naszczęście usunąłem go z trybu awaryjnego, zrób tak jak ja do wszystkich i będzie OK :wink:

MKS niestety nic narazie nie wskórał :wink:

Usuwanie spod dosa i w awaryjnym to jak narazie chyba najlpesze działania. Próbuj, a jak sie nie uda to trzeba będzie czego innego spróbować :wink:

Czesc

Wyczytalem ze nalezy wejsc w rejestry

HKLM/Software/Microsoft/Windows/CurentVersion/Run

i z tam usunac klucz o nazwie Adstatus service.

Najlepij zebys wszystko zrobil w trybie awaryjnym.

Wklej tu log z Hi-jack this

http://www.merijn.org/files/hijackthis.zip

Zgodnie z tym co minio napisał leci jako OT.

i wlasnie to pomoglo :wink:

wirusy sobie jusz pozly :wink: uporalem sie PO PROBLEMIE wiekie dzieki chlopaki :smiley: