Problem z usunięciem znajomych z fejsa

Mam mały problem z usunięciem pewnej grupy osób. Zasadniczo problem się pojawił, kiedy nastąpiła migracja z nk na fb, miałem, wtedy czas na szczególnie 1 grę street racer w skrócie zbierałem hajs na najlepsze auto, które z czasem się zmieniało, bo coś ciągle dodawali, a hajs zdobywałeś to z roboty to za zapraszanie znajomych do gry i tu, kto grał miał połowę więcej niż ten, kto nie grał w tę grę; może jeszcze za wyścigi coś tam było. No, ale tak na razie nie było zniesionego limitu za maksymalny hajs za dzień (max potem był 10k a ludzie miewali w setkach tysiącach do czasu) a mi się uzbierało ponad 2k znajomych to mi się co dzień parę dolców uzbierało. Zrobiłem w pewnym momencie czystkę a wczoraj kolejną, tu poza znajomych, których nie widziałem na oczy a miałem ich w znajomych. //taka moda dodajesz do znajomych, bo jesteś kolega siostry grubego, gruby w znajomych, a potem ciężko poznać na mieście, tera po prostu pytam znamy się??, bo nie będę zbierał pokemonów, dla mnie idiotyzmem jest jak laska dodaje fotkę ze szkolnego kibla z miejsca 200 like i forum pod fotką, ale 1k znajomych robi swoje.

No i problem polega na tym ,że ta grupa bodaj 107 osób nie da się usunąć, samo znajomi -> usuń ze znajomych nie pomaga, bo dostaje przekierowanie na swoją listę znajomych, a jak się ma 12 letni komputer to zjechanie na sam dół trochę zajmuje, tylko ,

że osoba nie została usunięta. Każdy nie ma pokazanej liczny znajomych, nicki mają różne kilku ma związane z grą jedni maja jakieś arabskie. Ale każdy przekierowuje do mojej listy znajomych, nic na fejsie nie ma na ten temat i w sieci, sam support fejsa wygląda na zasadzie pomocy microsoft, więc kontaktu jako temat. Problemem dla mnie jest to ,że pokazuje sztuczną ilość znajomych, to coś jak w grach mmo, niby 500 online na serwerze, ale każdy odpali 10 kont i z 500 robi się 50 no a na dodatek każdy aktiv tylko na ważny event.

Da się coś z tym zrobić?

Nikt nic nie wie czy jest taka opcja albo jakiś kontakt z fejsem/autorem strony?