Problem z usuwaniem/instalowaniem programu

Witam! Mam bardzo poważny problem, sam niejestem w stanie go rozwiązać oraz niemogłem znalesc sposobu na rozwiązanie go w sieci.

A mianowicie. Około roku temu grałem w gre DIRT 2, gdy mi sie znudziła postanowilem ją skasować (dodaj/usun programy w panelu sterowania) Myślałem że wszystko jest OK

Lecz gdy dziś ponownie chciałem ową gre zainstalować napotkałem problem, na komputerze zostały szczątki tej gry, i niemoge jej zainstalowac!:frowning: W instalatorze jest opcja Modify oraz repair, opcje te powinny zainstalowac ponownie brakujące pliki/foldery i tak robia lecz w C:/Windows. Pliki z gry są ‘porozrzucane’ w tym folderze i gra niechce sie włączyć. Więc postanowiłem ją usunąć ponownie (całkowicie) i zainstalowac ją np na C:/Program files/codemaster/dirt2. Włączylem panel sterowania uruchomilem “dodaj/usun programy” zauważyłem ze według komputera gra waży tylko 8,2 MB, mimo to próbowałem usunąć te szczątki, lecz to na marne! W liscie programów dalej widnieje Dirt 2 przez co niemoge gry zainstalowac poprawnie, żeby działała!

Bardzo prosze o pomoc!

PS. Moge dodać filmik w którym pokazuje sedno problemu (próba usunięcia programu)

Pozdrawiam! :slight_smile:

Usuń pozostałości gry programem Revo Uninstaller oraz przeczyść system i rejestr programem CCleaner.

Bardzo dziękuje! Rozwiązałeś mój problem! :smiley:

Bardzo proste rozwiązanie, a myślałem że będzie to bardziej skomplikowane :slight_smile: