Problem z usuwaniem plików z dysku


(Cionekmarcin) #1

Chcę usunąc parę folderów nie związanych z systemem operacyjnym typu nero albo win rar, które miałem zainstalowane na dysku c ale przeniosłem na dysk d. Teraz chcę usunąc jakby z dysku c i pojawia mi się komunikat że muszę uzyskac uprawnienia od windows 7. Jak mam je zdobyc skoro mam jedno konto na komuterze?


#2

nocnymarcin , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, przypomnij sobie co to są znaki interpunkcyjne i popraw co trzeba. Przy okazji popraw inne błędy.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.


(Cionekmarcin) #3

teraz ci się podoba?


(Atis) #4

Przyznawanie kontroli dla plików / folderów:

http://www.fixitpc.pl/topic/55-przyznaw … -folderow/

http://traxter-online.net/odmowa-dostep … uprawnien/


(Bogdan_G) #5

Można probować usuwać te foldery. Wpierw trzeba zamknąć wszystkie procesy winrara i nero, powyłączać z autostartu i wtedy próbować usunąć. Jeśli nie, to trzeba odblokować foldery, ewentualnie unlockerem. Nero i winrar, to ciężkie programy. Radzę sobie bez takiego softu. 7zip portable do wypakowania http://www.programosy.pl/program,7-zip-portable.html , burn aware free http://www.programosy.pl/program,burnaw … table.html Winiso w wersji podstawowej, czy isobuster w wersji podstawowej, to komplet.


#6

Nie bardzo. Sugeruję jednak zapoznać się z tematami do których linki Ci podałem. Ciągle czekam na poprawienie błędów.

Więcej razy prosić nie będę.


(Cionekmarcin) #7

Przecież poprawiłem to co chcesz jeszcze. A co do poważnych tematów to dałem pełne uprawnienia jako administrator i dalej nie mogę usunąc tych folderów.


(eddie71) #8

@nocnymarcin

Brak polskich liter “ć” w obu postach.


(Cionekmarcin) #9

bo jeśli chodzi o literkę c to mam problem ponieważ jak wciskam alt+ a to wiadomo pojawia się ą ale jeśli wciskam c+ alt to pojawia się catalyst control center i nie wiem jak zrobic żeby nie było tego błędu. Może pomorzecie? Bo jeśli daje zakończ ten kreator to i tak nie kończy bo przy następnym naciśnięciu alt+c znów się pojawia to samo okno.


(Jasiek.w) #10

Poczytaj to odnośnie problemów z “ć” - dwa ostatnie posty: jak-usunac-skrot-klawiszowy-alt-otwierajacy-ati-ccc-t212910-15.html#p2552183


(Cionekmarcin) #11

Ok dzięki za to ć już jest w porządku. Ale dalej nie wiem co z tymi programami co nie mogę usunąc?