Problem z UTorrent (Tworzenie Torreenta)

Witam. Mam następujący problem. W programie utorrent próbuje stworzyć torrenta , robie wszystko wedle instrukcji z serwisu torrenty,org . Po zapisaniu torrenta nie jest on udostępniany przezemnie (przykładowo wysyłam kumplowi mojego torrenta do pobrania i stoi w miejscu cały czas) Czym spowodowana może być taka sytuacja ? Korzystam z routera linksys wtr54g. Pozdrawiam

jak utworzysz torrenta, to musisz go wysłać na tracker, tzn stronę torrentową, i dopiero jak oni dodadzą tam twój torrent, to musisz go pobrać i odpalić u siebie (wskazując folder gdzie miałeś te pliki, wtedy program sprawdzi hash i wyskoczy ci że masz 100% pliku i zacznie udostępniać).

A inni wtedy po prostu pobierają torrenta ze strony i to tyle :slight_smile:

czyli rozumiem ze po utworzeniu torrenta odrazu go wrzucam na przykladowo torrenty.org i dopiero jak dodadzą admini to sciągam z torrenow tak ? dzieki

Dodane 30.12.2011 (Pt) 14:06

i to mozliwe że dlatego mi nie działał torrent jak kumplowi wysyłałem ?

U mnie wystarczy wybrać opcję twórz torrent, zapisać plik na dysku i przekazać osobie zainteresowanej. Pobieranie zaczyna się po uruchomieniu przez drugą stronę wysłanego pliku. Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś na stronach zamieszczał pliki np ze zdjęciami z wakacji :slight_smile:

ale wlaśnie w tym problem że wysylam do ludzi i próbują ściagać ale nie ma wogóle transferu …

Dodane 30.12.2011 (Pt) 15:42

wie ktos jak temu zaradzić ?