Problem z uTorrent

Emm… witam.

Mam problem z uTorrent (albo z moim niedorozwiniętym laptopem). Gdy chcę coś pobrać wyskakuje mi takie okno:

Okey

Wiem, że mało napisałam i w ogóle, ale będę się starać odpowiadać na wasze pytania, czy coś.

Dziękuję za uwagę którą poświęciłeś temu tematowi (lub nie) i takie tam.

(Bardzo przepraszam jeżeli dałam złą kategorię, ale raczej wątpie.)

Ja porzuciłem utorrent, po tym, jak twórcy zaczęli wciskać dodatki. A spróbuj przeinstalować, czy będzie to samo.

Wygląda na to, że program się zawiesza. Spróbuj wgrać ponownie najnowszą wersje http://www.utorrent.com/intl/pl/downloads/win lub gdy nie pomoże usuń aktualną instalacje łącznie z ustawieniami i ponowna instalacja. Lub gdy również nie pomoże - zmiana programu np. na qBittorent.

Nie pomogło, ale dzięki ; )

Również nie pomogło, ale to miło że ktokolwiek zainteresował się moim problemem. Dziękuję ; ) Spróbuję z tym qBittorent.

A nadanie praw admin ? Może czas się przerzucić na coś innego ? Polecam np Tixati (sam używam). Co prawda jest angielski język i bez polskiego, ale się idzie połapać.

Jak widać na załączonym przez Ciebie obrazku jasno możemy wydedukować - uTorrent obecnie działa ale nie odpowiada.

Osobiście proponowałbym przede wszystkim :

  1. Zerknąć w Menadżer Urządzeń i wyszukać proces odpowiadający za niego i zamknąć go i dopiero uruchomić uTorrenta z ikony.
    2.Powtórzyć pkt 1 z tym, że uruchomić ponownie komputer i dopiero po tym spróbować odpalić uTorrenta ponownie.
    3.Sprawdź czy wgl uTorrent nie uruchamia Ci się podczas rozruchu komputera (sprawdź w msconfig) - być może jest on już uruchomiony po starcie systemu i nie musisz go wywoływać drugi raz.
  2. Odinstaluj uTorrenta - tylko KOMPLETNIE - wyrzuć wszystkie jego pliki po deinstalacji. Możesz się wspomóc CCleanerem i ponownie zainstaluj ze STRONY PRODUCENTA.

Wypróbuj na początek to,jeśli nie pyknie,spróbujemy czegoś innego :slight_smile:

1 polubienie

Można by zastąpić go https://www.dobreprogramy.pl/qBittorrent,Program,Windows,20995.html