Problem z uTorrent

Pomóżcie,bo sam nie ogarnę problemu.Mam Windows7,przeglądarka Opera.Korzystam z uTorrent’a i do tej pory wszystko było OK.Po zaznaczeniu pliku pojawiała się opcja “wybierz za pomocą”,ale musiałem niechcący coś kliknąć nie tak i teraz mam tylko link torrenta.On działa,ale jest to kłopotliwe.Nie mam najmniejszego pojęcia jak wrócić do poprzednich ustawień i nie mogę nic znaleźć w sieci na ten temat.Może ktoś podsunie mi rozwiązanie.Zaznaczam,że jestem “zielony” :frowning:

Może przywracanie systemu jak go nie wyłączyłeś i masz jakiś punkt z okresu do maksymalnie 2 tygodni?

Problem rozwiązał się sam.Okazało się,że OPERA tak reaguje na pobieranie torrentów.Jak wywaliłem OPERĘ i zainstalowałem Firefoxa wszystko wróciło do normy.
Ale trzeba chyba być jasnowidzem,żeby o tym wiedzieć.
NIE POLECAM OPERY !!!

To nie wina Opery, tylko przypisania domyślnej czynności do obsługi plików z rozszerzeniem *.torrent.

1 polubienie

Może i tak,ale nijak nie da się tego zmienić!

PPM na dowolnym pliku *.torrent, potem “właściwości” i zmieniasz/usuwasz domyślny program, który ma otwierać owe pliki.

1 polubienie

Albo reinstalacja uTorrent i Opery, wtedy też powinny usunąć się skojarzenia z Operą i instalacja uTorrent powinna sobie znowu przypisać plik dla siebie.

Chyba, że super niestandardowa konfiguracja uTorrent / Opery za dużo pochłaniająca czasu na przywrócenie.