Problem z utorrentem 1.8.1 Wolne ściąganie

Witam! :smiley:

Mam problem z programem utorrent 1.8.1 . Mój internet pochodzi z multimedia :stuck_out_tongue: 1mb czyli pliki powinny sie sciagac z prędkością około 128kb/s przez dłuższy czas ściagało mi się po 10 kb/s teraz troche przyspieszyło do 40kb/s ale to i tak mało przy 2500 seed i ponad 15000 peer proszę o pomoc :stuck_out_tongue: Pozdrawiam

Zobacz w ustawieniach czy nie masz ograniczeń ustawionych do wysyłania i pobierania plików.

Jeżeli masz je włączone to ustaw bez ograniczeń.

Po za tym żeby pobierać z szybkością 128 kb/s to musisz coś udostępnić :slight_smile:

Niemam ograniczeń a pozatym przy tym pliku co teraz pobieram to wysłałem więcej niż pobrałem XD :stuck_out_tongue:

Wydaje mi się że jest za mało seedów w stosunku do peerów. Spróbuj na innym torrencie.

Mrozek44 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

bishop85 , próbowałem, ale nic to nie daje…jakieś inne propozycje :slight_smile: ??

Jeżeli masz przekierowane porty, a tak na 99% jest jak nie masz po drodze routera.

Zostaje tylko konfiguracja programu odpowiednio, a czy aby nie mulą Ci się stronki jak pobierasz ?

Być może ustawiłeś źle upload maxymalny, powinien on wynosić jakieś 70% maxymalnego uploadu z downloadem podobnie ale ja tam zawsze już go nielimitowałem.

nom mula i to nawet bardzo