Problem z utorrentem


(Syla21) #1

Mam taki problem że utorrent 1.8.3 wyłącza się-pokazuje info "utorrent przestał działać z powodu wystąpienia problemu" po około 15 minutach od uruchomienia. Dodatkowo minimalizując go do paska i chcąc znów przywrócić pokazuje się cały czarny ekran. Wyskakuje jeszcze cuś takiego "uTorrent has crashed. Unable to generate crash dump". Z Azureusem miałam ten sam problem-ciągle jakieś błędy. Posiadam Viste, wcześniej na Xpeku takich problemów nie miałam. Dodatkowo ściągam z maxymalną prędkością do 50 kb a przy łączu 3mb w dzień 6 mb w nocy powinno to być chyba troszkę szybsze? Nie mam pojęcia jak dobrze mogę ustawić aby pobierało z max prędkością. Proszę o pomoc :frowning:


(Ctr) #2

Może używaj BitComet. Nowocześniejszy i bardziej zaawansowany program. Powinien lepiej współgrać w Vista


(IrasDeeJay) #3

Bitcomet jest potworem który pożera mnóstwo zasobów systemowych.

Nie wiem czemu masz takie problemy z utorrentem, ponieważ ja tego samego buildu używam w Windows 7 i wszystko chodzi cacy. Co to za Windows ? x64 czy x86 ?


(Syla21) #4

Chyba 64:) nie znam się najlepiej, może podam model Acer Aspire 6935, tak jak napisałam nawet z Aresem mam problemy, nie mam pojęcia czym to jest spowodowane :frowning:


(bober370) #5

Zainstaluj 1.8.2 ponieważ wersja kturej kożystaż jest wersją beta (o ile dobrze pamiętam). Wersja 1.8.2 u mnie na viście pracuje bez problemów.


(Syla21) #6

Oki spróbuje, dzięki

-- Dodane 12.07.2009 (N) 1:33 --

Pomogło, nie dość tego ściąga mi nawet do 300 kb/s! !!


(Chillout) #7

To źle pamiętasz: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... uild+15772

Najpierw było odinstalować program, przeczyścić komputer CCleanerem i ponownie go zainstalować. Wtedy zobaczyć, a nie wracać do starszej wersji. Po to są wypuszczane nowsze wersje, żeby załatać groźne luki programu czy też są ulepszane funkcje programu.


(lazikar) #8

Syla270985 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif