Problem z utworzeniem skryptu instalki

Witam,

Chcę sporządzić instalkę pliku z rozszerzeniem *html i żeby się instalował na każdym kompie do folderu c:\documents and settings\nazwa użytkownika\dane aplikacji\microsoft\podpisy

Pytanie - jakiej aplikacji do tego użyc i jakiego skryptu żeby dany użytkownik kliknął i instalowało mu się to automatycznie w olderze “podpisy” lub “signatures”

Bardzo proszę o pomoc.

Dla sprostowania dodam że mam grupę 20 użytkowników w domenie którym mam sporządzić podpisy w skrzynce podcztowej. Zamiast ręcznego kopiowania plików do c:\documents and settings…" chcę sporządzić do tego instalkę.

Dodam mam zainstalowany Inno Setup, ale nie wiem jak sporządzić skrypt aby plik się kopiował do folderu “podpisy” niezależnie od nazwy użytkownika.

Pozdrawiam serdecznie:)

sider123 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

O ile dobrze pamiętam, w Inno Setup jest katalog z przykładami różnych, także najprostszych instalatorów. System pomocy tego programu jest bardzo dobry, więc polecam jego lekturę.