Problem z użyciem CPU po uaktualnieniu do 7

Witam

Mam problem. Wczoraj uaktualniłem Viste do 7. Przy nieużywaniu kompa i zgaszonych wszystkich programach użycie procesora jest ponad 50 %. Gdy włączę przeglądarkę, gg i bardzo mało wymagającą grę użycie CPU jest cały czas na 100 % i laptop bardzo głośno chodzi i się grzeje. Gdy miałem Viste przy nieużywaniu kompa dochodziło do max. 4 %, a przy używaniu do ok. 30 %.

Czemu tak jest? Mój komp to hp dv7 2070ew. Proszę o pomoc.

Jaki dokładnie proces powoduje takie zużycie procesora? Poszukaj w zakładce “procesy”.

Niestety nie pokazuje się ten proces.

System legalny czy “legalny inaczej”?

Wszystkie wymagane sterowniki zainstalowane?

System jest legalny, sterownik są wszystkie.

Nie wiem czy to czasami indeksowanie danych, które jest bardzo aktywne po nowym zainstalowaniu systemu nie spowalnia Ci komputera? Ale ten proces chyba powinien być widoczny w menadżerze urządzeń. Czy kontrolka od dysku świeci nawet jak nic innego nie robisz na komputerze?

Mignie co chwile, ale jest tak samo jak na viście.

System nie był od nowa instalowany tylko uaktualniony z visty.

Nie może tak być, że menadżer zadań nie pokazuje uruchomionego procesu. Coś źle patrzysz.

Kliknij opcję “pokaż procesy wszystkich użytkowników”, sprawca zamieszania powinien się pokazać, czy wyeliminowałeś możliwość infekcji ?

Problem rozwiązany. Okazało się, że to przez sterowniki od karty dźwiękowej. Wystarczyło ściągnąć nowe pod 7. Dzięki za pomoc.