Problem z użyciem dysku


(W Adi) #1

O tuż od wczoraj mam dziwny problem xD 

http://scr.hu/27ug/ngmmw

http://scr.hu/27ug/bze00

http://scr.hu/27ug/to0xl

 

Wiem, że to jest windows 8/8.1 i czasem tak ma, że żre zasoby ale nie nonstop :frowning:

Poradzi ktoś coś? 

 >skan adwcleanerem wykazał 3 syfki które już sobie poszły, problem nie zniknął

 >skan malwarebytes anti-malware nic nie wykazał

 >aktualnie skanuje eset online skaner > wirus > usunięty po problemie xD