Problem z używaniem stron www


(Aleksandragrejcz) #1

Cześć.. jakieś 2 tygodnie temu kupiłam laptopa z windowsem 8.1, wszystko pięknie ładnie, zadowolona jestem.. dopóki nie zaczęłam używać stron takich jak www.nk.pl, ask.fm czy youtube.. 

 

Chciałabym Wam przedstawić problemy, które wyskakują mi na wyżej wymienionych stronach.. 

 

 

Nasza-klasa = Nie mogę dodać zdjęć.. kiedy klikam na "dodaj zdjęcie", widać, że coś się ładuje.. jednak nie wyskakuje mi folder, który daje możliwość wybrania zdjęcia i dodania go.. 

Kiedy klikam na "zbadaj element" wyskakuje mi błąd.. (wejdźcie w plik o nazwie NK) post-265077-0-11317300-1409597983_thumb.

 

ask.fm = Nie wiem czy mniej więcej wiecie o co w tym portalu chodzi, ale ludzie dostają pytania.. na które można odpowiadać.. no i widać tam, komu podoba się dana odpowiedź, poprzez lajki jest to pokazywane.. zawsze, jak klikałam, aby zobaczyć kto mi dał lajka, wyskakiwała lista, która mi to pokazywała, teraz w ogóle się to nie otwiera, a błąd wygląda tak (wejdźcie w plik o nazwie ask)

Poza tym nie mogę np. zobaczyć pytań, które otrzymałam 2 miesiące temu, bo nie otwiera mi się lista.. :( 

 

 

youtube = Kiedy oglądam filmik i wyskakuje mi reklama i kiedy ją wyłączam, automatycznie wyłącza mi się też filmik, a potem milion razy włącza się na 3 sekundy i kolejny raz wyłącza i włącza i tak na zmianę.. 

 

Pominę fakt, że na ekran wkrada mi się serio 15 reklam w jednym czasie i czasami nie ogarniam jak je wyłączyć.. więc proszę o pomoc.. bo to jest dość uciążliwe.. 


(dgm.roger) #2

napisz jakiej urzywasz przeglądarki w systemie