Problem z Vice City (Grafika)

(Dam9) #1

Mój problem

Gram sobie gram, nagle bum!! Obraz zaczyna się psuć!

Gdy wychodzę z gry (poprzez klawisz windows) potem wracam do gry obraz jest dobry.OK. Znowu jadę sobie jadę i obraz znowu się psuje. I tak się to wszystko powtarza.[w gta sa też tak mam] Na drugim systemie w ogóle mi się nie psuło. Grafa była dobra w Vice City.

Jak to naprawić? Wiem napewno , że nie poprzez ustawienia grafiki w grze bo już kombinowałem na wszystkie sposoby.

H E L P

Edit//

Model karty graficznej: GeForce FX 5200

Sterowniki (wersja): 44.03C

(Sawyer47) #2

Ja miałem artefakty w HL kiedy przepalił mi się kabel doprowadzający zasilanie to wiatraczka karty graficznej. Może to być spowodowane przegrzewaniem się karty graficznej. Napisz jaką masz kartę, sprawdź jej temperaturę, sprawdź sprawność chłodzenia.

(Tofifik12) #3

Moim zdaniem grafika Ci się grzeje :-o Miałem tak samo tylko że te paski nie były aż takie wielkie :stuck_out_tongue:

(Jan Szatan) #4

Zdecydowanie jest to problem z chłodzeniem, vel za wysoką temp. karty graficznej.

(Dam9) #5

No nie jestem taki tego pewny, że u chodzi o problem z chłodzeniem skoro na tamtym systemie było wszystko dobrze a sterowniki były te same.

(Tofifik12) #6

a masz jakieś chłodzenie na grafice?? i jak włączysz grę odrazu po odpaleniu kompa to też masz te pasy??

(Dam9) #7

Tak ciągle mam te pasy... A co z tym chłodzeniem to nie wiem jak to u mnie jest :stuck_out_tongue:

(Tofifik12) #8

To zobacz czy masz jakiś wiatraczek chociaż :stuck_out_tongue: ja na swoje FX 5200 wsadziłem wiatrak i lata elegancko żadnego paseczka nie ma :stuck_out_tongue: :lol:

(Dam9) #9

Zainstalowałem nowsze sterowniki i wszystko działa. Jak ktoś będzie miał podobny sprzęt czy cuś to niech zainstaluje: http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_66.93.html

Możecie zamknąć temat