Problem z Vice City :( Pilne!

Mam taką wersje Vice City, że najpierw musze zainstalować GTA 3, a później Vice City. Nie moge zainstalować samego Vice City. Ale czy jeśli zainstaluje GTA3 to czy Vice City musze zainstalować w tym samym katalogu co jest GTA3 ??? Bo teraz zainstalowałem GTA3, a Vice City mam w innym katalogu i kiedy gra sie ładuje to się blokuje :frowning: Mam Windows XP…prosze o pomoc !!

Nie musi byc w tym samym katalogu :wink:

Może przy gta vc instalowąłeś jakiegoś moda który skopał grę i teraz ci sie blokuje, zainstaluj jeszcze raz Vc może pomoże

Szczerze to sie nie spotkalem z takim czyms.

Jedynie z modem zmieniajacym GTA III na Vice City (drzewa na palmy, banshee na lamborghini i inne).

Odinstaluj cale GTA III ( nawet z rejestru powyrzucaj pliki ).

Potem odinstaluj GTA: VC ( rowniez z rejestru ).

Nastepnie spruboj zainstalowac samo GTA: VC.

Jesli wyskakuje Ci blad to pokaz jaki to blad na forum…to troche pomoze w pomocy tobie.

Ps. Aby wejsc w rejestr:

Start > Uruchom > regedit

Nastepnie nacis Ctrl + F i wpisz np.gta i usuwaj to co znajdzie :wink:

POWODZENIA !

ostro :o a co to ma być skąd masz taką dziwna wersje przecież vice city nie jest kontynuacją ani dodatkiem wiec nie widze tu potrzeby by instalować GTA3 możesz to jakoś jasniej przedstawić (szczerze mówiąć nie słyszałem o czymś takim :? )

Właśnie! !!

najlepiej kup oryginał i bedzie po kłopocie

Jak nie jestes pewien swoich informacji, to nie pisz takich rzeczy, bo może to być obraźliwe dla autora, jezeli jest to nieprawda