Problem z VirtualDub - zamiana ścieżki dźwiękowej

Witam mam takie pytanko do szanownych forumowiczów oraz modelatorów jak przechwycić do programu VirtualDub film w formacie MPEG2 z twardego dysku gdzie jest w folderze zapisany.Mam opis jak właśnie w tym programie zamienić ścieżki dźwiękowe to znaczy wyeliminować oryginalną i nałożyć swoją.Czas jest identyczny audio które chcę podłożyć w stosunku do video filmu.Chyba że macie jakiś inny pomysł może z nowym jakimś programem tylko proszę aby był także w języku ojczystym.Widzę że chyba ten program w systemie avi może importować dany sygnał bo za nic nie chcę mi zaimportować do programu właśnie w MPEG 2.

a wyskakuje ci jakis komunikat czy imporcie pliku do programu ?? mozliwe ze nie posiadasz odpowiednigo kodeka poniewarz virtualDub korzysta ze kodeków zainstalowanych na kompie

Witam i dzięki za odpowiedź.Więc tak jak klikam na funkcję w VirtualDub typu Plik i daję Przechwyć avi to tylko otwiera się funkcja z przechwytywaniem z kamerki internetowej ponieważ odrazu widzę siebie na ekranie monitora.Gdy kliknę w funkcję Plik potem Otwórz plik Video otwiera mi się na twardym dysku funkcja gdzie jest tylko zaznaczone haczykiem Automatycznie wykryj i ładuj dodatkowe segmenty.Jak mam zaznaczone tylko Pliki typu wszystkie znane nie widzi filmu gdy zaznaczę All files wówczas pokazują się wszystkie pliki z całego filmu ale nie idzie ich zaznaczyć w całości są to pierwszy plik to:VIDEO_TS jak najadę nato tylko myszko pokazuje info Typ:Plik kopi zapasowej IFO rozmiar 8,00 KB , drugi to Typ:Informacje o filmie DVD także rozmiar 8,00 KB , trzeci to VTS_01_0 Plik kopi zapasowej IFO rozmiar 52,0 KB czwarty ten sam to Informacje o filmie DVD rozmiar 52,0 KB , piąty to VTS_01_1 Typ:Film DVD Rozmiar:0,99 GB szósty i siódmy ten sam rozmiar tylko zaznaczone jako VTS_01_2 i VTS_01_3 i w końcu ostatni VTS_01_4 Typ:Film DVD Rozmiar 705 MB.Gdy kliknę na ten właśnie największy pliki czyli 705 MB ukazuje mi się info:VirtualDub Błąd! MPEG Importer Filter: pack synchronization error byłbym zapomniał codo kodeków to mam zainstalowane K-Litte Codeck Pack Full 3.9.0.0 oraz ffdshow i realalt175 to wszystko.

przyczyna jest prostya K-L CPF nie ma sterowniow do mpg2 musisz poszukac kodeka do DVD i wtedy bez problemu bedziesz mogł robic z tym filmikiem co ci sie podoba :slight_smile: u mnie jest to samo sciagnełem specjalnie duba zeby zobaczyc i wyskakuje error ze nie ma do mpg2 a ja mam tez takie jak ty stery

Witam czyli stery chodzi konkretnie jak dobrze rozumiem o kodeki tak???Jakie jeśli można spytać mają to być kodeki i skąd można je wytrzasnąć???Będę wdzięczny za odpowiedź.