Problem z VirtualDub

|ainstalowałem program VirtualDub i przy wgrywaniu filmu pojawia mi się taki komunikat:

http://img267.imageshack.us/img267/2796/1111g.jpg

Wgrywałem już strasznie dużo kodeków etc., ale nic. Czy ktoś może mi jakoś pomóc, żeby program zadziałał?

Hej,

Może w tym właśnie jest problem - zbyt wielka ilość kodeków też może być problemem tak samo, jak ich brak. :expressionless: Dlatego najlepiej odinstaluj wszystkie kodeki będące w systemie - posiłkuj się instrukcją z postu Deinstalacja sterowników i kodeków a następnie zainstaluj:

:arrow: FFDShow 2009.09.07,

:arrow: restart komputera,

:arrow: AC3Filter 1.63b,

:arrow: restart komputera,

:arrow: DivX 7.2.0.1,

:arrow: restart komputera.

I powinno działać. Alternatywnie możesz zamiast podanych kodeków zainstalować pakiet K-Lite Codec, który znajdziesz w vortalu w dziale Rozszerzenia multimedialne i kodeki. Tak czy inaczej generalnie unikamy instalowania niezmierzonej liczby kodeków.

Pozdrawiam,

Dimatheus

kapi57 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jaką wersję systemu posiadasz? Jeżeli jest to Windows (XP/VISTA/2003/SEVEN) 64-bit, to prawdopodobnie błąd ten spowodowany jest nieodpowiednią wersją kodeków, powinieneś zainstalować kodeki dla wersji 64-bit. Po deinstalacji poprzednich kodeków spróbuj zainstalować TE.