Problem z Vistą Home Premium SP1

Witam serdecznie!

Mój kolega ma problem z Vistą Home Premium. Może zacznę od początku mój kolega kupił sobie laptopa firmy HP skonfigurował system i zainstalował SP1. Problem jest taki że podczas ładowania systemu wyskakuje okno z błędnie zainstalowanym Service Packiem 1 i najlepszym wyjściem byłoby przeinstalować Vistę. No to robię restart laptopa i wchodzę do BIOS-u i ustawiam bootowanie płyty z Vistą . W 1 oknie instalatora klikam dalej zaś w 2 klikam Napraw system . Wpisuję tam komendy i restartuje peceta. Odpalił się dobrze, wyłączyłem go i postanowiłem go ponownie włączyć guzikiem zrobiłem tak i znów to samo wyskakuje okno z błędnie zainstalowanym Service Packiem 1 . Przytrzymałem guzik zasilający na 5 sekund i odczekałem 15 sekund i włączyłem go ponownie guzikiem zasilającym i system uruchomił się poprawnie tylko że wyskoczył mi ekran logowania i żeby podłączyć ładowarkę . Podłączyłem ładowarkę i zostawiłem system tak na 2 godziny . System ani się nie zawiesił ani wogóle. Ale jak go mój kumpel wyłączył i włączył ponownie to to samo . Po restarcie laptopa system odpala się znakomicie. Mam prośbie czy pomożecie mi w tym problemie?? Bardzo proszę o pomoc.

A nie prościej zainstalować service packa od nowa?

Clank mój kolega sprawdzał chyba z 10 razy i system mu się nie uruchomił . Co mam zrobić??

Zrobić format i nie instalować SP1

Jeszcze napisz że SP1 nie będzie potrzebny :x

Pzdr.

Jest potrzebny ale jak sprawia kłopoty #-o

Zainstaluj przez WU

System mi się uruchomił więc zainstalowałem i dalej to samo. Kurcze co mam robić??

Ale zainstalowałeś z Windows Uptade??

Maniek5 zainstalowałem z Windows Update.

Sp1 zawiera w sobie większość aktualizacji, może lepiej nie instalować SP1, tylko wszystkie inne akualizacje. :slight_smile:

Już dobrze przeinstalowałem system i zainstalowałem SP1 działa przepięknie . Dziękuję wszystkim. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pozdrawiam

W dniu 12.07.2008 , o godzinie 12:49 został dopisany post przez adriano

Temat do zamknięcia. :slight_smile: :slight_smile: