Problem z vista - nie uruchamia się


(Bobcali8v) #1

witam.

mam problem tego typu że podczas uruchamiania visty gdy już ten pasek zielony przestaje się przesuwać powinno wskoczyć te kółeczko ze znaczkiem ale nic się nie dzieje i resetuje mi się komp.Tryb awaryjny itd działa ale normalny nie, 3 razy dzisiaj reinstalowałem vistę i na początku śmiga (w sensie 1 odpalenia po instalacji) ale przy 2 juz pojawia się ten problem.Bardziej wytłumaczyć problem mogę na skypie bo to mój 1 komp więc jestem totalnie zielony. Dziękuję i pozdrawiam. :frowning: :expressionless:


(Agatonster) #2

jolkipolki ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(bober370) #3

Sprawdz temperatury i napęcia i najlepiej podaj na forum. Sprawdz je programem everest


(Bobcali8v) #4

ok ale jak mogę sprawdzić jak mam tylko awaryjny? ale teraz mi odpalił pobiegał ok 5 min na btf2 i zawiecha i znowu lipa co to k...a jest??


(Marcin650) #5

spróbuj naprawic system bo moze jakieś sterowniki wywaliło chodzi mi o kontrolery USB itp kumpel miał tak samo i naprawiłem mu system uzywając chkdsk i innych poleceń które są dostępne


(Bobcali8v) #6

odpalił znowu i po 30 min zawiecha myśle że to może być ram.

i to nie jest moja 1 inst. windorsa i nie wiem czemu tak sie dzieje mam laptopa też wiec jak ktos wie czemu się tak dzieje. mój skype bobczek-pl/ wroclaw opisze pomoc na forum . :?:

-- Dodane 10.04.2009 (Pt) 21:01 --

zrobiłem chkdsk, ale z tego co widać all is ok