Problem z vista - nie uruchamia się

witam.

mam problem tego typu że podczas uruchamiania visty gdy już ten pasek zielony przestaje się przesuwać powinno wskoczyć te kółeczko ze znaczkiem ale nic się nie dzieje i resetuje mi się komp.Tryb awaryjny itd działa ale normalny nie, 3 razy dzisiaj reinstalowałem vistę i na początku śmiga (w sensie 1 odpalenia po instalacji) ale przy 2 juz pojawia się ten problem.Bardziej wytłumaczyć problem mogę na skypie bo to mój 1 komp więc jestem totalnie zielony. Dziękuję i pozdrawiam. :frowning: :expressionless:

jolkipolki ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Sprawdz temperatury i napęcia i najlepiej podaj na forum. Sprawdz je programem everest

ok ale jak mogę sprawdzić jak mam tylko awaryjny? ale teraz mi odpalił pobiegał ok 5 min na btf2 i zawiecha i znowu lipa co to k…a jest??

spróbuj naprawic system bo moze jakieś sterowniki wywaliło chodzi mi o kontrolery USB itp kumpel miał tak samo i naprawiłem mu system uzywając chkdsk i innych poleceń które są dostępne

odpalił znowu i po 30 min zawiecha myśle że to może być ram.

i to nie jest moja 1 inst. windorsa i nie wiem czemu tak sie dzieje mam laptopa też wiec jak ktos wie czemu się tak dzieje. mój skype bobczek-pl/ wroclaw opisze pomoc na forum . :?:

Dodane 10.04.2009 (Pt) 21:01

zrobiłem chkdsk, ale z tego co widać all is ok