Problem z Vista obok Win XP HE!

Najpierw moje dyski twarde podzieliłem na trzy partycje “C”,“D” i “E”-pusty. Wiedząc że będę kiedyś instalował Vistę zainstalowałem wcześniej Windows XP HE na partycji “D”, potem na partycji “C” zainstalowałem Windows Vista Home Premium. Jnstalacja systemów jak i ich współpraca była początkowo znakomita. Przy którmś z kolei otwieraniu Visty zablokowało mi możliwość wpisania hasła i uruchomienie systemu, więc wystartowałem płytkę Visty w Biosie. Podczas instalacji sformatowałem partycję “C” i zapisałem na nie ponownie Vistę. Po tych wszystkich operacjach i po włączeniu kompa okazało się że Vista startuje odrazu bez możliwości wyboru systemu w “boot menagerze”-który wogóle zniknoł. Nie mogę w żaden sposób wejść do Win.XP chociaż jest on na partycji “D”-sprawdziłem. Ponieważ bardzo mi zależy na uruchomieniu Win.XP nawet kosztem deinstalacji Visty, dlatego bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Z góry dziękuje i pozdrawiam całe “Forum dobreprogramy” bo co ja by bez niego zrobił ? :frowning:

http://pclab.pclab.pl/file3235.html