Problem z Vista po angielsku

Dziś kupiłem sobie laptopa, i podczas instalacji bardzo przypadkowo zaznaczyłem Viste wersje angielską zamiast polskiej , kiedy się zorientowałem było już za późno, pierwszy raz mam do czynienia z Vistą (która dodatkowo jest po angielsku) i nie wiem jak zrobić żeby było po polsku w ustawieniach języka zmieniłem na polski ale nic nie dawało :frowning: Jest jakąś możliwość żebym mógł zainstalować tą polską wersje Visty (nie mam jej na płycie, była już na laptopie) lub ewentualnie jakieś spolszczenie…

Z góry dziękuje za pomoc i mam nadzieje że ktoś mi doradzi bo jestem zdesperowany #-o

coś tu kręcisz. Instalowałeś ale nie masz płyty?

A jaka to wersja Visty?Jak Ultimate to pliki językowe będziesz miał w Windows Update.

Podaj model laptopa,musisz system na nowo postawić,z płytki recovery ewentualnie z partycji ukrytej,inaczej nie zmienisz języka!

@up

Jest laptop firmy Acer a model to Aspire 5535.(mogę prosić o twoje gg na priw?)

@master_zonk6

Nic nie kręcę tylko normalnie włączam lapa i wyświetla się okienko jaka mam wybrać Viste angielska czy polską (oczywiście ja przypadkowo wybrałem angielska)

@hevet

Pierwszy raz mam do czynienia z Vista i nie wiem nawet jak to sprawdzić i dodatkowo mam ją jeszcze po angielsku ale z tego co widać jak się loguje to pisze Vista Home Premium z sp 1

Na dobry początek spróbuj kombinacji klawiszy alt+f10 podczas ekranu powitalnego ACER,system powinien wystartować z ukrytej partycji.Dalej już nie popełnisz drugi raz tego samego błędu z wyborem języka,Jeżeli to nie zadziała to będziemy myśleć dalej.

Problem nie jest aż taki duży.Wole pisać na forum bo zawsze ktoś może mnie poprawić ewentualnie pomóc.

Dodano

Musisz w BIOS włączyć opcje D2D (disc to disc na “enable”) to przed kombinacją klawiszy alt+f10

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

XXXXX czy jak to się piszę i odpowiedni plik językowy.

Zmieniałem już Home Premium z PL na ANG i odwrotnie i zawsze działało.