Problem z Vista Transformation Pack 7

Witam. Mam problem z tym packiem za każdym razem gdy go instaluje. A konkretniej: Gdy skończe instalacje packu i gdy sie uruchomi komp-uter ponownie to Sidebar,program Styles i LClock nieuruchamia sie razem z kompem tylko musze je sam uruchamiać. To to jeszcze nic. Najgorsze jest to że niewgrywają mi sie style z VTP bo pisze cos tam podczas instalacji o Uxtheme. Przy wczesniejszych wersjach nmiebyło tego problemu.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Lepiej w ogóle tego nie instaluj. To chłam jakich mało. Zrobi Ci tylko niepotrzebny bałagan w plikach systemowych. Jak już chcesz coś podobnego do Visty to polecam Vista Inspirat. Nie ingeruje w pliki systemowe, a wiele nie odbiega wyglądem od VTP. A takie elementy jak sidebar itp. możesz sobie dodać osobno :wink: Nie potrzeba do tego obecności VTP w systemie.

Vista Transformation Pack jest to najgorszy program. Sam go używałem i musiałem wykonać format dysku.

Mi niechodzi o doradzanie co jest lepsze tylko co zrobic aby wszystko z tego packu działalo tak jak powinno :?

Tak nie będzie, bo ten pakiet zawiera zbyt dużo błędów. Jest to realne zagrożenie dla systemu. Jeśli nie chce ci się wykonywać formatowania dysku po instalacji tego bubla to nawet dobrze, że nie działa.

Jak chcesz żeby się wszystkie elementy VTP uruchamiały wraz ze startem systemu to dodaj to do autostartu. A co do tych styli co się nie wgrywają to ja Ci nie pomogę. Kiedyś korzystałem z VTP 6 i miałem z tym niemałe problemy, i nigdy więcej tego nie zainstaluje ;] Zresztą mam teraz Viste więc mi to nie potrzebne.