Problem z Vista Transformation Pack

Gdy zainstaluję packa, to wszystko jest w porządku, lecz nie pojawia się pasek systemowy z visty, tylko zostaje normalny, w centerze pisze, że wszystko jest zainstalowane. Dlaczego tak się dzieje ?

Miałem ten sam problem ale po kilku uruchomienach systemu samo się zmieniło poprostu poczekaj a będzie wszystko. OK.

Odradzam instalowanie pakietów do zmiany wyglądu systemu, a szczególnie odradzam Vista Transformation Pack, który przynosi więcej szkody niż pożytku nadmiernie ingerując w pliki systemowe.

prawda- znudzi ci się albo będą jakieś kłopoty i będziesz chciał odinstalować a wtedy już może ci pomóc tylko reinstalka systemu

Jeśli tak bardzo chcesz mieć wygląd visty, polecam program Vista Inspirat. Sam używam i jestem zadowolony. Tylko instaluj ten program w trybie awaryjnym, bo inaczej uszkodzisz system.

Viste transformation pack powinieneś zainstalować także poprzez tryb awaryjny chociaż ja i w normalny niemiałem żadnych problemów

Tak jak koledzy wyżej odradzam instalacji takich packów :wink:

Lepiej samemu zainstalować styl i ikonki + tapety i efekt ten sam :slight_smile:

A co do problemu : poczekaj, sam powinień wrócić :smiley:

Trzeba zmienić samemu w aplecie Ekran

A gdzie mógłbym ściągnąć taką skórkę (styl) Visty (ikony, wygląd itp.) ?