Problem z Visual C++ '08

Witam .

Mój problem przejawia się następująco :

Gdy kompiluje program i go uruchamiam i chce żeby się wyłączył do kompilator dodaje instrukcje do wyświetlania “Aby kontynułować naciśnij dowolny klawisz . . .” Wie ktoś jak to wyłączyć ?

Kompilator NIC nie dodaje, to przy uruchamianiu programu bez debugowania przez VC++(Ctrl+F5) dodaje jedną instrukcje. Prawdopodobnie można to wyłączyć w ustawieniach. Poszukaj(Properties->Debugging).

Korzystasz z zapewne SYSTEM(“Pause”);. Sprobuj zamiast tego wstawić getchar();

Aleś mu rozwiązanie podsunął… Napisał gdzieś, że używa go? Visual C++ przy uruchamianiu bez debugowania z IDE(Ctrl+F5) “dodaje” system(“PAUSE”). Jeśli zawsze mu się to wyświetla(niezależnie od tego czy uruchamia klikając 2-razy na exe-ka czy uruchamiając przez debugger) to Twoje rozwiązanie jest po części dobre. Ale gdyby używał IOStream to twoje rozwiązanie jest jednym z najgorszych. Powód: strumieni C++ nie łączy się z cstdio.

Tak , jak uruchomiłem go z EXE’ka to jest wszystko w najlepszym porządku :slight_smile: A możecie mi powiedzieć :

Używać opcji Build czy Compile ? Obie z pozoru działają tak samo , czy jest jakaś różnica pomiędzy nimi ?

Compile tylko kompiluje, Build kompiluje i linkuje.

Aha dzieki :slight_smile: