Problem z visual c++ redistributable 2015

Witam.
Otóż mam problem z jak się domyślacie z programem visual c++ redistributable 2015
Jak próbuje włączyć grę która, wymaga wyżej wymieniony program to wyskakuje komunikat
"Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)"
Wiem, że to problem visual c++ 2015 ponieważ wszystkie gry które nie wymagają tej “wtyczki” działają dobrze.
Próbowałem reinstallować ale nawet jeżeli pobrałem ponownie to komputer jego “nie widzi”.
Dalej wyskakuje błąd.
Dodam, że jest na liście zainstalowanych programów.

To zainstaluj visual C++ 2017. Zniknie z zainstalowanych programów visual 2015, ale ma tak być, bo visual 2017 zawiera także ten 2015.

Potem, jeśli błąd będzie występował nadal, to podasz informacje o systemie, ile bitową aplikację chcesz uruchomić, oraz jaka to aplikacja.
Z pclab:

Określenie z którym plikiem DLL jest problem oraz usunięcie go
a) Pobieramy i uruchamiamy Dependency Walker:
http://www.dependencywalker.com/
Jeżeli nasz program jest 32bit, to pobieramy wersję x86
Jeżeli natomiast 64bit, to pobieramy wersję x64.
b) Upewniamy się że opcja view -> show full paths jest zaznaczona.
Następnie wybieramy file -> open i wskazujemy plik exe.
Program chwilkę “pomieli”, a następnie pokaże komunikat o błędzie. Ignorujemy go i klikamy OK.
c) W tabelce na środku klikamy nagłówek kolumny “CPU” tak, aby zawartość posortowała się względem tej wartości.
Ignorujemy nieznalezione pliki - ich brak nie powoduje żadnych błędów, to normalna sytuacja dla większości aplikacji.
Znajdujemy wszystkie pozycje, których wartość CPU jest widoczna na czerwono:

Chodzi o pozycje w dolnym panelu, czyli o errory - braku konkretnych .DLL. Nawet można wszystko zaznaczyć i skopiować do notatnika. Na forum wklejamy tylko te brakujące.
Przykład u mnie:

Sztuka polega na znalezieniu brakujących bibliotek DLL i wklejenie ich do folderu programu, który sypie błędami.

Nie moge zainstalować visual c++ 2017 ponieważ nie moge znaleźć pliku “vc_runtimeMinimum_x64”

Albo podasz, jaki masz system, ile bitowy, co to za system, czy zmodyfikowany tak, że sypie błędami podczas instalacji visuala?
A umiesz instalować tą według Ciebie “wtyczkę”? Umiesz znaleźć instalator visuala offline?
Możesz sprawdzić w podglądzie zdarzeń, jakie masz czerwone błędy systemowe?
Zacznij podawać informacje potrzebne do pomocy.

Windows 7 Home Premium 64 bit, co masz na myśli pisząc zmodyfikowany?
Visuala umiem instalować
Oto lista plików których nie ma
GFSDK_AFTERMATH_LIB.DLL
IESHIMS.DLL
LIBCEF.DLL
LIBVORBISFILE_64.DLL
NVCLOTH_X64.DLL
PHYSX3_X64.DLL
PHYSX3COMMON_X64.DLL
PHYSX3COOKING_X64.DLL
PXFOUNDATION_X64.DLL
PXPVDSDK_X64.DLL
STEAM_API64.DLL
VCRUNTIME140.DLL
D3D12.DLL
DCOMP.DLL
DISCORD-RPC.DLL
APEXFRAMEWORK_X64.DLL
API-MS-WIN-CORE-WINRT-ERROR-L1-1-0.DLL
API-MS-WIN-CORE-WINRT-L1-1-0.DLL
API-MS-WIN-CORE-WINRT-ROBUFFER-L1-1-0.DLL
API-MS-WIN-CORE-WINRT-STRING-L1-1-0.DLL
AWS-CPP-SDK-CORE.DLL
AWS-CPP-SDK-DYNAMODB.DLL
(Podgląd zdarzeń ogarne później)

To w większości biblioteki visuala 2015. Jak napisałem - visual c++ 2017 zawiera wszystko z 2015. Zainstaluj visual c++ 2017 redistributable x64 i x86.
Nie mam pojęcia, dlaczego masz problemy z zainstalowaniem visual 2015. Jeśli był wcześniej instalowany i użyty jakiś dokładniejszy program do odinstalowania, to mógł usunąć wartości z kluczy rejestru tego visuala. Bez usunięcia uszkodzonych kluczy, nie ma możliwości zainstalowania programu ponownie.

Ok problem rozzwiązany
Niem ogłem zainstalować visual c++ 2017 ponieważ wymagało wskazania lokalizacji pliku “vc_runtimeMinimum_x64” a jak ją wskazałem to twierdziło, że to zły plik.
Ale w tym folderze (vcRuntimeMinimum_amd64) było również plik “cab1.cab” otworzyłem go i ujrzałem to:
https://zapodaj.net/fdf7e6c7ee1c3.png.html
wrczuciłem te pliki do folderu system32 i gotowe
Dzięki za pomoc

http://www.majorgeeks.com/files/details/visual_c_runtime_installer.html