Problem z visual studio 2005


(Ewageo) #1

po instalacji na nowo vs 2005 przy uruchomieniu debuggera(f5) program zaczyna swoje działanie ale w pewnym momencie przerywa i wyskakuje następująca informacja:

http://img153.imagevenue.com/img.php?im ... 1109lo.jpg

poprzednio wszystko działało dobrze, gdy daje przez alt+f5 to wszystko działa dobrze. czy da sie to jakoś naprawić czy trzeba na nowo instalować całość


(Ewageo) #2

nikt nie pomoże?


(Fiołek) #3

A co my wróżki? Skąd mamy wiedzieć czemu przerywa? Sądząc po wyjściu, to program się kończy normalnie. Wstaw w kilka miejsc breakpointy i sprawdź co się dzieje.


(Ewageo) #4

chodzi o to że program jest ok, bo działał dobrze tylko jest teraz problem po przeinstalowaniu systemu i instalacji na nowo vs. Testowałem już na innych też dobrych programach i pod debug i release i problem się powtarza.


(Fiołek) #5

Może masz jakieś inne ustawienia debuggera, sprawdź to.


(Ewageo) #6

Ale jakie konkretnie ustawienie może spowodowac taki błąd. VS mam zainstalowany standardowo, nie poprzez custom.


(system) #7

juveziom0 , toczysz tą dyskusję przez kilka dni. W tym czasie już 10 razy można by było odinstalować VS i zainstalować ponownie aby na 100% mięć wszystko w stanie domyślnym.


(Ryan) #8

Różnica między F5 i Ctrl+F5 (bo to Ctrl+F5 odpowiada za Start Without Debugging) jest taka, że program uruchomiony bez podczepionego debuggera po zakończeniu przytrzyma Ci wyświetloną konsolę z komunikatem "wciśnij dowolny klawisz". Uruchamiając przez F5 wraz z zakończeniem programu konsolowego zamknięta zostanie konsola. Nie VS jest zepsute a Twoje zrozumienie własnego kodu - kiedy wykona się ostatnia operacja z main() aplikacja kończy działanie a okno konsoli zamyka się. Temat był poruszany na forum niezliczoną ilość razy.