Problem z voipem gg pod vistą

(Ciszki) #1

:arrow: mam wgrany gg na viście w lapie :mrgreen:, skonfigurowane połączenie między kompem i lapem jest przez wi-fi.Dzięki czemu mam internet w lapie.Dlaczego co parę sekund wywala mnie :?: podczasz rozmowy poprzez mikrofon z innym użytkownikiem.Czy ktoś jest w stanie mi pomóc :?: Z góry dziękuje =D>

(Sebos99) #2

Najprawdopodobniej błąd leży po stronie gg i ich ciągłych awarii serwerów. Czy na skype jest taki sam problem przy rozmowie?

(Jonek29) #3

Rozmowy na gg są bardzo słabej jakości i często padają, bo gg ma słabe serwery do rozmów głosowych, i bardzo obciążoną sieć.

(Ciszki) #4

Bardzo dziękuje za informacje odnośnie gg :lol: odnośnie skype program ten u mnie pod vistą chodzi bardzo dobrze zarówno fonie jak i video :smiley:

(VPN) #5

A próbowałeś jakiś alternatywny komunikator z obsługą GG? To samo się dzieje przy połączeniach z tą siecią?

(Seba86mu) #6

Będą te same problemy.

Jeżeli to wina serwerów GG, to zmina komunikatora (chodzi o program), na inny z obsługą protokołu GG nic tutaj nie da.

Komunikatory obsługujące wiele protokołów, np. Tlen, AQQ, itp. korzystają z serwerów sieci, które obsługują.

Jeżeli padają serwery GG, to na, np. AQQ, czy Tlenie te serwery GG też będą padać.

(Kaka') #7

andus

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif