Problem z voipem gg pod vistą

:arrow: mam wgrany gg na viście w lapie :mrgreen:, skonfigurowane połączenie między kompem i lapem jest przez wi-fi.Dzięki czemu mam internet w lapie.Dlaczego co parę sekund wywala mnie :?: podczasz rozmowy poprzez mikrofon z innym użytkownikiem.Czy ktoś jest w stanie mi pomóc :?: Z góry dziękuje =D>

Najprawdopodobniej błąd leży po stronie gg i ich ciągłych awarii serwerów. Czy na skype jest taki sam problem przy rozmowie?

Rozmowy na gg są bardzo słabej jakości i często padają, bo gg ma słabe serwery do rozmów głosowych, i bardzo obciążoną sieć.

Bardzo dziękuje za informacje odnośnie gg :lol: odnośnie skype program ten u mnie pod vistą chodzi bardzo dobrze zarówno fonie jak i video :smiley:

A próbowałeś jakiś alternatywny komunikator z obsługą GG? To samo się dzieje przy połączeniach z tą siecią?

Będą te same problemy.

Jeżeli to wina serwerów GG, to zmina komunikatora (chodzi o program), na inny z obsługą protokołu GG nic tutaj nie da.

Komunikatory obsługujące wiele protokołów, np. Tlen, AQQ, itp. korzystają z serwerów sieci, które obsługują.

Jeżeli padają serwery GG, to na, np. AQQ, czy Tlenie te serwery GG też będą padać.

andus

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif