Problem z Vplayerem

Nie moge wlaczyc vplayera bo wyskakuje wiadomosc “access violation at address 1D3514C in module MSDXM.OCX . Read of address FFFFFFF” mam windows 98 :frowning: pomocy

Heh… kto by pomyślał, że ktoś jeszcze może używać tego programu do odtwarzania filmów… :o Podam Ci odpowiedź wymijającą: Spraw sobie inny soft do odtwarzania filmów :lol:

O tutaj (http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=24) masz ciekawe alternatywy - np. SubEdit Player lub ALLPlayer

Ze wszystkimi odtwarzaczami jest tak samo best player all player cinema player itd …:frowning:

Sprawdź czy masz plik w systemie msdxm.ocx (jest to plik systemowy więc powinien być w “Windows\system”).

Przeskanuj komputer po kątem Trojanów i innych wirusów narzędziami dostępnymi w Vortalu i programem antywirosowym.

  1. Ad-aware 6.181 [Programy zabezpieczające]

  2. CWShredder 1.57.0 [Programy zabezpieczające]

  3. Spybot Search & Destroy 1.3 [Programy zabezpieczające]

Uaktualnij system poprzez windows update.

Może wskazany plik jest uszkodzony. W którym momencie zaczął pojawiać się błąd, czy od razu po zainstalowaniu Vpalyer? Czy wcześniej zauważyłeś coś podobnego?

Czy instalowałeś wcześniej jakieś programy? W jakiej wersji masz Windows Media Player?

Czy instalowałeś jakieś kodeki?

Pozdrwiam 8)

Napisz kiedy pojawia sie błąd: czy w momencie uruchomienia programu czy dopiero w momencie próby otwarcia jakiegoś pilku filmowego ??

:mrgreen:

ja używam, i jakoś nienarzekam :stuck_out_tongue: pozatym wszystkie inne wpierw bazowałny na Vplayerze :stuck_out_tongue:

plik MSDXM.OCX . jest w systemowym media plaer wiec szukaj poprawki dla niego ,dla systemu 98.

Jakie inne znowuż :?: Konkretniej proszę… :roll:

Bo np. ALLPlayer i SubEdit-Player (2 progsy wymienione przeze mnie wyżej) od samego początku swego istnienia były samodzielnymi produkcjami, a nie jak np. VPlayer nakładkami na WMP :idea:


PS. Może podmiana tego pliku da pożądany rezultat. Poza tym na Twoim miejscu przeskanowałbym kompa jakimś antywirem w poszukiwania infekcji.

Robilem niedawno formata i przez kilka dni wszystko bylo ok.A blad pojawia sie dopiero po tym jak chce uruchomic film.A jezeli chodzi o plik msdxm.ocx to znajduje sie w folderze Windows/System.

Co ty na to Pawek ?? :P:P:P

:arrow: adam30

W takim układzie ja bym obstawił jakiś problem z kodekami.

znalazłem coś takiego :

I Udać się pod wskazany adres

Normalnie zwątpiłem w tym momencie :roll: :mrgreen:

Ale to nie moja wina, że kolega pisze raz tak:

a raz tak:

  1. :stuck_out_tongue:

PS. Mam w związku z tym prośbę… Ludzie :!: Nauczcie się w końcu posługiwania naszym rodzimym językiem… :!: :twisted: Była o tym niedawno nawet dyskusja :idea: