Problem z Vplayerem

(Forest178) #1

Nie moge wlaczyc vplayera bo wyskakuje wiadomosc "access violation at address 1D3514C in module MSDXM.OCX . Read of address FFFFFFF" mam windows 98 :frowning: pomocy

(system) #2

Heh... kto by pomy艣la艂, 偶e kto艣 jeszcze mo偶e u偶ywa膰 tego programu do odtwarzania film贸w... :o Podam Ci odpowied藕 wymijaj膮c膮: Spraw sobie inny soft do odtwarzania film贸w :lol:

O tutaj (http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=24) masz ciekawe alternatywy - np. SubEdit Player lub ALLPlayer

(Forest178) #3

Ze wszystkimi odtwarzaczami jest tak samo best player all player cinema player itd ....:frowning:

(Golden Finger) #4

Sprawd藕 czy masz plik w systemie msdxm.ocx (jest to plik systemowy wi臋c powinien by膰 w "Windows\system\").

Przeskanuj komputer po k膮tem Trojan贸w i innych wirus贸w narz臋dziami dost臋pnymi w Vortalu i programem antywirosowym.

1. Ad-aware 6.181 [Programy zabezpieczaj膮ce]

2. CWShredder 1.57.0 [Programy zabezpieczaj膮ce]

3. Spybot Search & Destroy 1.3 [Programy zabezpieczaj膮ce]

Uaktualnij system poprzez windows update.

Mo偶e wskazany plik jest uszkodzony. W kt贸rym momencie zacz膮艂 pojawia膰 si臋 b艂膮d, czy od razu po zainstalowaniu Vpalyer? Czy wcze艣niej zauwa偶y艂e艣 co艣 podobnego?

Czy instalowa艂e艣 wcze艣niej jakie艣 programy? W jakiej wersji masz Windows Media Player?

Czy instalowa艂e艣 jakie艣 kodeki?

Pozdrwiam 8)

(fiesta) #5

Napisz kiedy pojawia sie b艂膮d: czy w momencie uruchomienia programu czy dopiero w momencie pr贸by otwarcia jakiego艣 pilku filmowego ??

(system) #6

:mrgreen:

(:: MARIO ::) #7

ja u偶ywam, i jako艣 nienarzekam :stuck_out_tongue: pozatym wszystkie inne wpierw bazowa艂ny na Vplayerze :stuck_out_tongue:

(Adarek) #8

plik MSDXM.OCX . jest w systemowym media plaer wiec szukaj poprawki dla niego ,dla systemu 98.

(system) #9

Jakie inne znowu偶 :?: Konkretniej prosz臋... :roll:

Bo np. ALLPlayer i SubEdit-Player (2 progsy wymienione przeze mnie wy偶ej) od samego pocz膮tku swego istnienia by艂y samodzielnymi produkcjami, a nie jak np. VPlayer nak艂adkami na WMP :idea:

PS. Mo偶e podmiana tego pliku da po偶膮dany rezultat. Poza tym na Twoim miejscu przeskanowa艂bym kompa jakim艣 antywirem w poszukiwania infekcji.

(Forest178) #10

Robilem niedawno formata i przez kilka dni wszystko bylo ok.A blad pojawia sie dopiero po tym jak chce uruchomic film.A jezeli chodzi o plik msdxm.ocx to znajduje sie w folderze Windows/System.

(fiesta) #11

Co ty na to Pawek ?? :P:P:P

:arrow: adam30

W takim uk艂adzie ja bym obstawi艂 jaki艣 problem z kodekami.

(Adarek) #12

znalaz艂em co艣 takiego :

I Uda膰 si臋 pod wskazany adres

(system) #13

Normalnie zw膮tpi艂em w tym momencie :roll: :mrgreen:

Ale to nie moja wina, 偶e kolega pisze raz tak:

a raz tak:

8) :stuck_out_tongue:

PS. Mam w zwi膮zku z tym pro艣b臋... Ludzie :!: Nauczcie si臋 w ko艅cu pos艂ugiwania naszym rodzimym j臋zykiem... :!: :twisted: By艂a o tym niedawno nawet dyskusja :idea: