Problem z wbudowaną kamerką w Lenovo Y550

Witam.

Mam taki problem. Otóż nagle przestała działać mi kamerka w laptopie. laptopa zakupiłem 3 tyg. temu. wszystko pięknie działało az do tego poniedziałku.

Przy próbie połączenia wideo przez skypa wyskoczył komunikat iz nie udało sie odnaleść kamerki. Próbowałem już wszystkiego tzn. przeinstalować sterowniki itd. Sterowniki z od producenta nie działają również (http://consumersupport.lenovo.com/ot/en/driversdownloads/drivers_list.aspx?categoryid=207087# ). Proszę o pomoc i podpowiedz co może byc przyczyną. dodam jeszcze że w menadżerze urządzeń nie ma zadnego pytajnika. ( System win 7 32 bit)

Mario2783 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witaj.

Może głupie skojarzenie ale masz ją włączoną klawiszem?

Jeśli jest wyłączona to nic jej nie zobaczy.

Właśnie sprawdziłem i nie. Zarówno on/off nic nie daje. Program lenovo easy capture nie potrafi jej uruchomić skype również. Nie mam pojęcia co może być przyczyną.

u mnie w hp jak jest włączona to sygnalizuje to dioda, a u Ciebie?

Również dioda ale nic nie świeci ani w pozycji on ani off #-o

To tylko zostaje sprawdzenie klawisza czy działa, albo padła kamerka.

Jeszcze może zrobienie formatu recovery z ustawieniami fabrycznymi. Bo i tak chce sobie podzielic dysk na partycje. Myslisz że to może pomóc??

Dodane 05.08.2010 (Cz) 20:32

Pomóżcie #-o