Problem z wbudowanym narzędziem do robienia kopii zapasowej systemu


(Blader1995) #1

Witam,

mam taki dziwny problem, otóż chcąc stworzyć kopię zapasową systemu Windows 8.1 Update 1 (wszystkie najnowsze aktualizacje) nie mogę jej wykonać, gdyż kreator nie pokazuje mojej drugiej partycji A: jako docelowego miejsca wykonania owego backupa. Wybierając inną partycję widzę, że kreator usilnie stara się partycję A: skopiować, nie da się jej odznaczyć co gorsze piszę, że jest ona partycją systemową (w zarządzaniu dyskami pisze, że jest ona partycją podstawową). Wcześniej (jakieś 2-3 dni) temu zrobiłem takiego backupa bezproblemu wrzucając go na dysk A:. Prawdopodobnie winą są aktualizacje, które w tym czasie pobrałem. 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu lub polecenie jakiegoś narzędzia (darmowego) do stworzenia kopii zapasowej systemu.

 

http://i.imgur.com/MIjHS4e.png

 

http://i.imgur.com/Pva7is0.png

 

http://i.imgur.com/YiFaw10.png


(system) #2

http://pcsupport.about.com/od/backup/tp/free-backup-software.htm


(Agatonster) #3

olek26

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(Leoncio) #4

Polecam ten program    http://www.dobreprogramy.pl/AOMEI-Backuper,Program,Windows,39078.html          


(RedDevil69) #5

Sugestia omijać partycji z numerkami A i B ze względu na zaszłości systemów Windows 3.X