Problem z wczytywaniem Allegro (Google Chrome)

Witam mam problem z wyszukiwanie aukcji na allegro w Chrome.

Problem pojawił się jakiś miesiąc temu, myślałem że to jakiś błąd ze strony allegro i to naprawią.

Allegro normalnie wczytuje mi stronę tytułową ale gdy chce coś wyszukać wyskakuje mi takie coś, ktoś pomoże?

 

post-273686-0-32913600-1423435542_thumb.

Jeżeli używasz jakiegoś dodatku do blokowania reklam to go wyłącz i spróbuj otworzyć stronę. Wyczyść pamięć przeglądarki - https://support.google.com/chrome/answer/95582?hl=pl

bloker wyłączony, pamięć wyczyszczona ale nie pomogło…

wyłącz bloker albo go usuń. i wtedy spróbuj. ewentualnie wyczyść komputer ccleanerem. powinno pomoc

To wygląda na działanie dodatku scriptblock lub działającego podobnie

Bloker wyłączony i nic.

Jak się okazało w innych przeglądarkach jest to samo.

 

 

EDIT.

Znalazłem. Mimo że w przeglądarce wyłączyłem blokera był on włączony w  YAC PC Cleaner. Gdy tam go wyłączyłem wszystko ładnie śmiga.

 

Dzięki za pomoc :slight_smile:

 

YAC PC Cleaner - na fali negatywnych opinii, ten program został wycofany z dobreprogramy, z programosy i innych. To malware i swoista niszczarka systemów. Za dużo było problemów z YAC na tym forum i na innych. Prędzej uwierzę, że programiści YACa użyli kodów omijających wykrywanie zagrożeń w instalatorze. To, że virus total online nie wykrywał wirusów w YAC, to daje do myślenia, komu strona służy. Jest wiele tematów założonych przez ludzi zmagających się z agresją YACa.

 

@vysek - znajdziesz w necie wpisy - tysiące ludzi pokrzywdzonych przez YAC. Możesz podać, jakie aplikacje masz zainstalowane od czasu użycia YACa?