Problem z wczytywaniem systemu

Witam, jak piszę w temacie mam problem z wczytywaniem systemu. Chodzi dokładnie o to że gdy włącza mi się system zanim się obejrzę wyskakuje szybko blue screen i odrazu restartuje się komputer. Nie wiem co zrobić i jak zobaczyć co w nim jest napisane. Mam system windows xp z najnowszym serwis pakiem i biosa phoenix. Czekam na szybką odpowiedź, dziękuję.

http://forum.dobreprogramy.pl/szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html - pobierz ten program i daj raport.

oto chodzi że wcale nie mogę przez tego szybkiego blue screen’a nie mogę nawet wejść w windowsa

Bluescreena da się zobaczyć.Jak włączasz komputer, i wczytuje się BIOS, potem gaśnie i zaczyna ładować się system.Jak BIOS zgaśnie, to szybko naciskasz klawisz F8, i trzymasz.Gdy pojawią Ci się opcje, to daj wyłłącz automatyczne ponowne uruchomienie systemu po awarii, czy jakoś tak, i wtedy powinieneś zobaczyć bluescreena.Daj kod błędu, i ewentualnie nazwę pliku powodującego błąd jeśli się pojawi.Spróbuj też odpalić w trybie awaryjnym.

mongol666 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif