Problem z Weather Gadżet

ee przypadkiem sidebar nie jest tylko w enterprise i ultimate?

nie jestem pewien wiec nie chce sie klucic :stuck_out_tongue:

a mi w finalnej polskiej wersji Visty dziala od poczatku oryginalny Gadżet do pogody, mojego miasta co prawda nie ma, ale jest inne, ktore znajduje sie bardzo blisko :]

Nie, nie tylko :slight_smile:

Pozdrawiam

Nom , gadget już nie działa :smiley:

To jest dla mnie nienormalne :confused:

Mi tak jak nie działał to nie działa!! WheaterBug teraz tez przestał mi działać!

niestety mam ten sam problem, wczoraj pogoda działała, a dziś już nie, hmm chyba wrócę do accuWeather, to chociaż działa :slight_smile:

Panowie, a nie prościej wyjrzeć przez okno i zobaczyć jaka pogoda? :mrgreen:

briho, guzik prawda. Accu Wather pokazuje mi na koleje cztery dni, zawsze można sie połudzić … :lol:

U mnie WeatherBug równiez daje do przodu pogodę + aktualne zdjęcie sat dla Europy :slight_smile:

Tyle, że dla WeatherBug’a jest mniejsza ilość lokalizacji. Jak dla mnie i innych ze wsi :lol: , lepszy jest Accu Wather.

Mam wrażenie, że WeatherBug pobiera przygotowania pogodowe dla lotnisk. W prawdzie w Bydgoszczy jest lotnisko (nie wiem czy w tej chwili jest obsługa pasażerska), ale i tak przekierowuje mnie na Poznań.

Generalnie oba programiki biorą INFO z NAJBLIŻSZEJ (teoretycznie) stacji Meteo dla danej lokalizacji. WeatherBug nie wyświetli nazwy dowolnej lokalizacji, tylko lokalizację stacji Meteo. AccuWeather odwrotnie. :slight_smile:

Nieprawda, stacji meteo w kraju jest w pip.

http://www.stacjameteo.com/

Muszą przede wszystkim współpracować z serwisem posiadającym url.

Oj Miet - skrót myślowy :slight_smile: Te mniejsze działają dla tych większych, żeby trafność prognoz była większa, sprawy wojskowe, lotnictwo :slight_smile: Ale to są szczegóły techniczne.

Najważniejsze w tym temacie: Są Inne Alternatywne Rozwiązania Dla Microsoftowego Gadżetu Pogoda - z którego skorzystamy to jest nasz wybór (o gustach się nie dyskutuje)

Pozdrawiam

tja, w moim przypadku najblizsza jest w chojnicach i wszedzie moge pobierac info z chojnic, ale weather bug jej nie widzi i moge jedynie z gdanska :smiley: a iWeather i zwykle Weather sypnelo sie bodajze wczoraj i teraz tez nie dziala…