Problem z wejściem AGP lub z czymś innym, wymiana płyty głow

Witam. Wczoraj moja karta graficzna ( Nvidia 5200) działała normalnie. Dzisiaj już nie chciała. Gdzieś przeczytałem że jak się wyciągnie kartę graficzną i załączy kompa, wyłączy i ponownie się ją wsadzi to pomoże. W moim przypadku pomogło ale nie na długo. Więc spróbowałem jeszcze raz lecz tym razem nie za działało. Trochę tam ją poruszałem i komputer odpalił. Chciałem poukładać kable i go poskładać więc go wyłączyłem i do teraz nie działa. Kartę sprawdzałem w innym kompie i działa, monitor też działa.

Moja płyta główna MSI k7n2 delta-il.

Wiatraczek cały czas się kręci.

Istnieje możliwość naprawienia tego czy pozostaje wymiana całej płyty głównej?

hex25 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nie jestem na 100% pewien czy to jest wina karty graficznej, lecz nie mogę tego zidentyfikować ponieważ nie mam głośniczka BIOS na tej płycie głównej. Mam inny też z płyty MSI ( model: PM8M2-V) tylko nie wiem czy by mi podszedł. Zastanawiałem się też nad kupnem nowej płyty głównej (http://allegro.pl/plyta-msi-ms-7027-via … 78893.html) tylko mam kolejne pytanie czy by to “wszystko pasowało”?

Mogą się wydać zbyt głupie pytania tylko nie mam w tym doświadczenia i nie ma mojej płyty głównej na stronie MSI więc nie jestem pewien niektórych rzeczy.