Problem z wejściem do własnej strony www

Witam mam taki nietypowy problem pewna osoba zrobiła mi stronę www i teraz chicalbym na nia wejsc i pozmieniac co nieco mam host,login i haslo zeby wejsc na nia potrzebny jest do tego jakis program?

Do wejścia na własną stronę WWW wystarczy znać jej adres i mieć przeglądarkę :smiley:

A jeżeli chcesz coś pozmieniać, to musiałbyś mieć do tego jakiś program.

Zainstaluj sobie program typu Pajączek i po sprawie (chyba, gdyż nie wiem, czy pajączek się do tego nadaje). Pamiętaj, że musisz znać język, w jakim pisana była strona (o ile nie była robiona w jakim kreatorze typu zafriko.pl)

wnioskuje ze strona jest juz na jakims hostingu wiec bedzie Ci potrzebny program ftp np ten

SmartFTP

jest po polsku wiec nie powinienes miec problemow z obsluga

ogolnikowo wpisujesz tam nazwe hosta uzytkownika i haslo on podlacza sie ze stronka/hostem i bedziesz miec wglad w pliki mozesz je potem sciagnac na komputer i poedytowac a pożniej spowrotem przeniesc na hosta :slight_smile:

P.S

Jeśli pisze mało zrozumiale wybacz dzialam dzis na rezerwie

aha to takie klocki… ta strona jest dosc skomplikowana to nie jest jakies barahlo pajaczek moze nie podolac w ogole jej adres to http://www.dianahurt.pl to jest cos lepszego od pajaczka?

Słuchaj. Jeżeli umiesz bardzo dobrze pisać w “html-u”, to w pajączku możesz napisać stronę taką, jaka Ci się tylko przyśni.

Posłuchaj kolegi Chosena. On na tych sprawach widocznie zna się lepiej niż ja.

Logo tylko to flash, a resztę zmienisz korzystać np. z Zajączka 4.1, a później tylko przez FTP podmienić…

Jak dobrze Cię zrozumiałem :slight_smile:

Nook ty mnie moze dobrze ale ja ciebie wcale …

chosen ten program smart to nie jest po polsku

no ogolnie to przez smarta mi sie prawie udalo zalogowac bo mi wyskakuje problem z haslem niby wpisalem poprawny a tu blad ale to juz chyba nie wina programu

tak wiec dzieki za pomoc

spolszczenie

lub tu

http://www.smartftp.com/localization.php

nie wiem czy dziala ja uzywam ENG bo PL mi nie potrzebne

Programu wina to raczej nie jest jak pisze ze problem z haslem…

spróbój wejsc na konto przez przegladarke tam powinno byc napisane dane do FTP byc może adres lub haslo ma byc inne niz przy logowaniu do strony/hosta

jeśli znasz sie na HTML-u to nawet w notatniku mozna poedytowac :stuck_out_tongue:

ale tak to wykorzystaj jakis program który podali np. koledzy

P.S

fajne by stronka wygladała prawie cała we flashu :stuck_out_tongue: ale to troche czasochłonne itp

Przepraszam, że głupio wtrącę, ale jeśli masz wszystko a nie loguje to sprawdź caps locka