Problem z wejściem DVI

Witam

Dziś chciałem sprawdziś swoje wejście DVI i podłączyłem do niego Monitor CRT z przejściówką D-SUB na DVI lecz niestety nie działa na monitorze mruga dioda (Monitor Samtron 76E) a na drugim monitorze (Belinea 10 30 15) jest pomarańcaowa i nic się nie dzieje. Byłem u kolegi który ma ATI Raedon 9200 i monitor Philips 105s i podpiąłem i działa ale nie rozumiem dlaczego u mnie nie działa czy to wina mojej karty (GEFORCE FX 5500)??? A może ustawień???

Pilnie proszę o pomoc ponieważ chcę kupić monitor LCD i chciałem sprawdzić. Mam najnowsze sterowniki ForceWare.

W ogóle się nie włącza, czy wyłącz się po lądowaniu Windowsa??

Raczej ustawienia sterów, sprawdź w trybie awaryjnym.

wogóle się nie załącza

Od początku się nie włącza, tj przy biosie etc?

Sprawdzałeś tą przejściówkę na innym komputerze?

Czekałem 2 minuty a kompek odpala się w ok. 40 sek. a przejścióka jest nowa i sprawdzona na Raedon-ie 9200 i było git.

Jak możesz to spróbuj podłączyć inny monitor przez przejściówkę do swojego kompa, jak dalej nie będzie działać to pewnie port jest zwalony.

to mam rozwalony ale co z tym robić

Jak jest na gwarze to ją oddaj na nią, lub do naprawy, ale lepiej kupić nową i lepszą.

a co polecacie

A ile hajs na to masz??

Do tego sprzętu w podpisie, nie więcej niż radeon 9000/9200, geforce 5200/5500, może jakiś GF4MX440.

Dziś kupiłem Nagrywarkę DVD LG GSA-H55L a jutro przyślą procka AMD ATHLON XP 1800+ więc dobra karta by się przydała może nawet Raedon 9550 lub GeForce 6200

Do tego maksymalnie radeon 9800, np jakiś 9600

ale mam Hajsu mało. Kupiłem jakiś miesiąc temu tą kartę i gość powiedział że karta jest na gwarancji ale w pudełku była tylko karta a dałem za nią 6 dych i nie wiem co robić

Weź tą kartę i przetestuj u kogoś bez tej przejściówki.

testowałem i nie działa DVI, ale D-SUB i S-VIDEO działają. Ale niedługo kupuje monitor LCD od kumpla u którego testowałem na tym monitorze i też nic

Czyli jak napisałem wcześniej masz zwalone wyjście DVI. Kup nową karte.

Poczekam na gwarancje od gościa z allegro