Problem z wejściem na FILMWEB

Witam.Kiedy wchodzę na stronę “FILMWEB” włącza się reklama i do góry po prawej stronie jest opcja “przejdź do filmwebu”.Wcześniej kiedy na nią kliknąłem bez problemu przechodziłem do serwisu a od kiklu dni mam tak że po kliknięciu włącza się z powrotem reklama i tak w kółko.Mam więc pytanie czy u was też tak się dzieje a jeśli nie to jaka może być tego przyczyna???(IE8 WINXP)Z góry dzikuję za wszelką pomoc.

Michav765 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Spróbuj wyczyścić cache przeglądarki. Ewentualnie program ccleaner powinien pomóc.

Czyszczenie Ccleanerem Nie pomogło.A przeglądarkę wyczyściłem już wcześniej

Jeśli już musisz używać Internet Explorera to zainstaluj sobie chociaż jakiś program antyreklamowy. Polecam Ad Munchera. Sam go używam i od kilku lat nie wiem co to jest reklama.

Ad Muncher

A sprawdzałeś to na innych przeglądarkach czy też tak samo się dzieje. Firefox czy Chrome mają dodatek Adblock plus, który działa tak samo jak Ad Muncher tylko że w obrębie Przeglądarki bo Ad Muncher działa na cały system.

Bardzo też jest możliwe, że coś Ci się przyplątało w postaci jakiegoś złośliwego małego wirusa. Przeczyść cały system antywirusem (chyba, że to już wykonywałeś).

To nie jest wina przeglądarki bo na drugim kompie w domu na którym również jest zainstalowany IE8 na filmweb wchodzę bez problemu.

Co do wirusa.To też raczej odpada bo na żadnych innych stronach mic takiego się nie dzieje nawet na stronie stopklatka na którą wchodzi się identycznie jak na filmweb.

To utwórz nowe konto użytkownika. Będziesz miał na nim całkowicie domyślne ustawienia i sprawdź czy na nowo utworzonym koncie używając IE też tak się dzieje.

Na nowym koncie też tak się dzieje.

Dodane 05.11.2011 (So) 15:41

zainstalowałem przeglądarkę firefox i w niej tego problemu nie ma.Na FB idzie wejść natomiast w przeglądace opera również FB mi się nie otwiera.

Dodane 07.11.2011 (Pn) 17:33

Problem rozwiązałem.Trochę przypadkowo.Miałem w zegarze systemowym źle ustawioną datę(widocznie przy zmianie czasu się poprzestawiało)i kiedy ustawiłem poprawną datę problem z wejściem na filmweb zniknął.Nie wiem na czym to polega że data wpływa na otwieranie się stony ale taka była przyczyna.

W każdym razie dziękuję za pomoc a rozwiązanie niech pozostanie dla innych którym przytrafi się podobny problem.