Problem z wejściem na określone strony internetowe

Podstawowa sprawa to fakt, że od pewnego czasu nie mogę połączyć się ze stroną interia.pl, pracuj.pl. Explorer i każda inna wyszukiwarka wyświetlają stronę z informacją o błędnym adresie lub innej przyczynie, która uniemożliwia otwarcie owych stron.

Próbowałam już wielu sposobów: W pierwszej kolejności przeszukałam komp., czy aby przypadkiem nie zalęgło się jakieś paskudztwo - nie zalęgło się ale problem istniał nadal. Więc posunęłam się o krok dalej i sfromatowałam kompa - no i problem nadal nie rozwiązany. Okazało się, że żaden komp. podłączony do mojego gniazda neostrady, nie jest w stanie wejść na owe strony. Znajomy, który nieco się zna na rzeczy przejrzał ustawienia na d-linku i podobno nic tam nie może blokować i nie blokuje. Nie mam żadnego firewalla uruchomionego, Tepsa rozkłada ręce, pracuj.pl nie rozwiązauje problemów indywidualnych urzytkowników, bo jak powiedziała mi Pani odbierająca telefony (chyba na recepcji) jestem jedyną osobą na tym globie, która ma z tym problem i ona ręczy za to głową - swoją drogą bardzo odważna deklaracja. Instrukcje które otrzymałam z interii również nie pomogły. Może znajdzie się ktoś kto potrafi mi powiedzieć w czym moze być rzecz. Mnie się wydaje, że to może być wina d-linka, ale ja niestety nie jestem na tyle biegła w te klocki by móc coś zmienić.

Profilaktycznie daj logi z HijackThis i ComboFix --> TU(wraz z instrukcjami jak się nimi posługiwać). Logi wrzuć na http://wklej.org/ , a tu daj same linki (skopiuj pasek adresu).

http://wklej.org/id/bb36fb293b

Cicho wszędzie, głucho wszędzie…:frowning: a problem pozostaje

A loga z Combo Fix jak nie było, tak nie ma.

Zafiksuj w Hijack This wpis:

Okazało się że router D-link nie funkcjonował jak należy (korzystając z modemu tpsa probelmu nie ma). Tak więc router wylądował w serwisie i czekam na nowy.