Problem z wejsciem na poczte onetu(kiedy inne działaja)

Witam, mam problem z wejsciem na poczte na onecie po zalogowaniu następuje proces ładowania(tylko) z tym ze na wp i interie wchodzi bezproblemowo, jesli chodzi o internet to mam iplusa , system-vista, bede bardzo wdzieczny za wszystkie porady

Opisz ten problem, gdyż sama informacja, że masz problem nie mówi nam nic więcej niż to, że masz problem

Mietek80 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

Jaki błąd wyskakuje? Może wpisujesz błędny login lub hasło? Na onecie w polu e-mail należy wpisać cały adres mailowy, łącznie z domeną.

Skontaktuj się z administratorem poczty, będzie łatwiej.

po zalogowaniu poczta cały czas sie ładuje

Jakiej przeglądarki używasz?

Zacznij od wyczyszczenia cookies i zapisanych plików tymczasowych.

próbowałem wchodzic z opery explorera i mozilli efekt jest zawsze taki sam

:frowning:

Skontaktuj się z administratorem, może mają jakąś awarie, która dotyczy niektórych adresów.

Jestem prawie pewny, że jest coś nie tak od strony administracji, skoro na każdej przeglądarce jest to samo.

Spróbuj jeszcze na całkiem innym komputerze, aj jeszcze lepiej na takim, gdzie internet jest od innego dostawcy niż tego co Ty masz.

Wczoraj u znajomego dokładnie to samo z pocztą onet na iPlusie…

Pomogło tylko używanie klienta pocztowego zamiast przeglądarki.

Z inneko komputera bezproblemowo wchodzi, moze warto drążyć temat iplusa

Problem ten nie dotyczy iplusa, po prostu czasem tak jest że nie idzie sie zalogować u nich przez interfejs www, tylko poprzez klienta można sie wbić na pocztę.

a ja będę nudny i znowu powiem żebyś skontaktował się z administratorem onetu :slight_smile:

Paranoja udalo mi sie kilka razy wejsc a teraz nie moge i nie otwiera sie nawet strona do logowania