Problem z wejściem na słuchawki

Witam mam taki problem z moim wejściem na słuchawki.Grałem sobie w counter strike kilka razy dziennie na moich seenheiserach 201 hd. Pewnego razu włączam komputer okazuje się ,że słuchawki działają jednak system ich nie wykrywa jakby tego było mało działają wraz z wbudowanymi głośnikami w zasadzie nie wiem czy to uszkodzenie mechaniczne czy jednak coś nie tak z oprogramowaniem jeśli ktoś miał podobny problem proszę o odpowiedz bardzo mi na tym zależy gdyż bez słuchawek nie jestem w stanie grac w cs. PS : Relatek Hd Audio. Dodam jeszcze ze gdy podłączam głośniki do tego samego wejścia również działają wraz z głośnikami wbudowanymi w laptopie i system ich nie wykrywa.

Spróbuj tak!

W tray’u masz taki głośnik. Naciśnij PPM i weź urządzenia do odtwarzania.

Weź na Speakers naciśnij PPM i włącz. Może to pomoże.

A inne głośniki chodzą na tym złączu?

Może coś w cs’ie przestawiłeś ;p Zmniejszyłeś głośność… ;p

Nie przestawiłem nic w cs’ie bo w całym systemie działają na raz głośniki i słuchawki a to nie możliwe aby cs miał wpływ na cały system co do twojej instrukcji to mam wszystko włączone ogółem do dam że mam winde 7

katos ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jak dla mnie uszkodzone gniazdo wyjściowe jack - jak się domyślam. Gniazdo do wymiany lub do przelutowania.

a może coś z wejściem masz w słuchawkach?

Nawiązując do PW. Gniazdo możesz mieć uszkodzone na kilka rodzajów. M.in w sposób w którym dźwięk będzie dalej przepływał a któraś tam zapadka nie odetnie głośników, dlatego może grać i tu i tu pomimo awarii gniazda.