Problem z wejsciem na strone www.fotka.pl

(Maverick81) #1

troche mnie to zastanawia od dluuuuuzszego (3 miesiace) czasu nie moge wejsc na http://www.fotka.pl

roznymi przegladarkami ie FF itd..

komputer jest po formacie , wyczyszczony rejestr itd

to mnie zastanawia u innych chodzi a u mnie nie :slight_smile:

czytalem tez inne watki ale w zadnym z nich nie zostalo to wyjasnione.

wysylalem tez pinga i wychodzi 100% strat

nie uzywam tez zadnych firewallow

ma ktos jakis pomysl ?

(Sebos99) #2

Z jakiej sieci internetowej korzystasz?

(Kyrneh1) #3

To dziwne,u mnie wszystko chodzi jak nale偶y,z pozycji ka偶dej przegl膮darki.Mog臋 艣ci膮ga膰,zapisywa膰,wszystko.

(Maverick81) #4

szczerze to nie wiem bo jest tu siec zrobiona na kilka blokow ... a z jakiej firmy oni biora neta to nie mam pojecia ? ale sa na blokach rozstawione anteny wiec na pewno radiowo i calkiem szybki jest

...Miklas - no wlasnie i to mnie zastanawia dlaczego tak jest ?

z czystej ciekawosci ...

Z艂膮czono Posta : 23.10.2007 (Wto) 11:21

znalazlem :

ISP: LIMES s.c. Internet Communication

(Kyrneh1) #5

Ja posiadam internet z sieci osiedlowej.Te偶 nie wiedzia艂em z k膮d oni pobieraj膮.Zadzwoni艂em,zapyta艂em.Cz臋艣膰 maj膮 z TP,i dw贸ch innych.Mam po kablu,chodzi dobrze.Sprawd偶 czy przypadkiem w ustawieniach nie masz czego艣 zablokowane.Przeskanuj anty wirem,wyczy艣膰 rejestr ze zb臋dnych program贸w,ciasteczek,itp.Przeprowad偶 defragmentacj臋.Te zd臋dne pliki,pozosta艂o艣ci po odinstalowanych programach zalegaj膮,to spowalnia.Wywal co zb臋dne.

(Maverick81) #6

komp po formacie ... nie ma wirusow ciasteczek ani innych pozostalosc, rejestr czyscilem programem jv16 PowerTools :slight_smile:

Z艂膮czono Posta : 23.10.2007 (Wto) 12:17

a moze ktos wejsc na ta strone i podac mi jakis kontakt do administratora - jestem ciekaw co on mi na to powie ?

(antiferno) #7

hehehehe kumpel mial ostatnio to samo ... okazalo sie ze administrator sieci zablokowal fotke :d

(1slawus) #8

Spr贸buj przez ta stron臋 wej艣膰 nie powinno by膰 problemu.

http://anonymouse.org/

(Maverick81) #9

faktycznie przez to dziala ... po jakiego diabla admin blokuje takie strony - no ale dzieki .. pozdrawiam

(boczi) #10

maverick.gd powiniene艣 wiedzie膰, 偶e na Forum u偶ywamy polskich znak贸w w pisowni. Prosz臋 poprawi膰 wiadomo艣ci.