Problem z wejsciem na strone www.fotka.pl

troche mnie to zastanawia od dluuuuuzszego (3 miesiace) czasu nie moge wejsc na http://www.fotka.pl

roznymi przegladarkami ie FF itd…

komputer jest po formacie , wyczyszczony rejestr itd

to mnie zastanawia u innych chodzi a u mnie nie :slight_smile:

czytalem tez inne watki ale w zadnym z nich nie zostalo to wyjasnione.

wysylalem tez pinga i wychodzi 100% strat

nie uzywam tez zadnych firewallow

ma ktos jakis pomysl ?

Z jakiej sieci internetowej korzystasz?

To dziwne,u mnie wszystko chodzi jak należy,z pozycji każdej przeglądarki.Mogę ściągać,zapisywać,wszystko.

szczerze to nie wiem bo jest tu siec zrobiona na kilka blokow … a z jakiej firmy oni biora neta to nie mam pojecia ? ale sa na blokach rozstawione anteny wiec na pewno radiowo i calkiem szybki jest

…Miklas - no wlasnie i to mnie zastanawia dlaczego tak jest ?

z czystej ciekawosci …

Złączono Posta : 23.10.2007 (Wto) 11:21

znalazlem :

ISP: LIMES s.c. Internet Communication

Ja posiadam internet z sieci osiedlowej.Też nie wiedziałem z kąd oni pobierają.Zadzwoniłem,zapytałem.Część mają z TP,i dwóch innych.Mam po kablu,chodzi dobrze.Sprawdż czy przypadkiem w ustawieniach nie masz czegoś zablokowane.Przeskanuj anty wirem,wyczyść rejestr ze zbędnych programów,ciasteczek,itp.Przeprowadż defragmentację.Te zdędne pliki,pozostałości po odinstalowanych programach zalegają,to spowalnia.Wywal co zbędne.

komp po formacie … nie ma wirusow ciasteczek ani innych pozostalosc, rejestr czyscilem programem jv16 PowerTools :slight_smile:

Złączono Posta : 23.10.2007 (Wto) 12:17

a moze ktos wejsc na ta strone i podac mi jakis kontakt do administratora - jestem ciekaw co on mi na to powie ?

hehehehe kumpel mial ostatnio to samo … okazalo sie ze administrator sieci zablokowal fotke :d

Spróbuj przez ta stronę wejść nie powinno być problemu.

http://anonymouse.org/

faktycznie przez to dziala … po jakiego diabla admin blokuje takie strony - no ale dzieki … pozdrawiam

maverick.gd powinieneś wiedzieć, że na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomości.