Problem z wejściem na stronę www.google.pl

Cześć od razu mówię, ze nie wiedziałem w którym dziale dodać temat, więc dodaje tutaj (jbc. prosiłbym o przeniesienie). 

Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia

Serwer  www.google.pl  nie zaakceptował Twojego certyfikatu logowania albo ten certyfikat wygasł.

  Taki mi się wyświetla komunikat gdy próbuję wejść na stronę www.google.pl. Pamiętam, że Nod32 (mój antyvirus) wcześniej mi wyświetlił jakiś komunikat coś kliknąłem przez przypadek i od tamtego czasu występuje ten problem. Próbowałem też na innej przeglądarce i nic nie dało, przywracanie systemu obecnie nie wchodzi w grę. Wie ktoś co można z tym zrobić? Daje dużego + 

Prawdopodobnie masz złą datę w systemie.

Wcześniej owszem miałem, obecnie mam dobrą bo aktualizowałem. 

co masz za antywirusa? może jakiś wirus ci namieszać w certyfikatach

Nod32. Wątpię. Wyskoczył mi jakiś komunikat chyba z tego co pamiętam blokuj i zezwól i coś kliknąłem przez przypadek od tamtego czasu to występuje. Wirusa raczej nie mam chociażby AdwCleaner, Malwarebytes nic nie pokazuje. 

Datę masz sprawdzoną z systemu, sprawdzałeś prawidłowe ustawienia daty w BIOS-ie,

Sprawdź inne DNS-y:

http s ://www.google.pl/  ?

Wchodzisz w ustawienia Nod’a --> ochrona internetowa–> ochrona dostępu do stron internetowych (klikasz w trybik obok) --> po lewej zakładka Strony internetowe i poczta e-mail --> po prawej rozwijasz SSL/TLS --> lista znanych certyfikatów edytuj --> dalej edytujesz certyfikat, który jest zablokowany.

1 polubienie

Ja tesz tak mialem i dalem tom aktualizecje w gogle chrom i zadzialalo :ok_hand:

1 polubienie

Dziękuje Ci dobry człowieku !